Fat Dog Games wyda 5 nowych tytułów!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 11-07-2017 14:15 ()


Fat Dog Games ogłosiło, że wyda pięć nowych gier. Wydawca cały czas prowadzi negocjacje z wieloma niezależnymi studiami i do końca roku planuje wydawanie coraz większych tytułów, w tym również na konsole. Firma dynamicznie się rozwija i konsekwentnie rozbudowuje swój zespół. 

Do portfolio wydawcy dołączą gry reprezentujące różne style i gatunki. Wśród nich znajdują się:

War Builder League to gra stworzona przez Rafała Włoska, Lead Designera „This War of Mine” i "Anomaly 2", oraz jego studio Cyber Prophet. WBL jest strategicznym, multiplayerowym shooterem w stylu „Build 'em Up”, w którym gracz konstruuje i rozwija machiny wojenne. Gra, oprócz tradycyjnego gameplay’u, będzie oferowała również mechanikę elektronicznej bitwy. Jej akcja rozgrywa się w mrocznym, futurystycznym świecie.

The Chronicles of Nyanya to klasyczna gra RPG, pełna dramatu, humoru, nielinearnych zadań z wieloma możliwościami ich rozwiązania i przede wszystkim…kotów. Jest to historia pozornie zwykłej kotki, która postanawia zostać miausasynem i uratować świat Nyanyii. Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni popularnej chatolandia.pl.

Indygo to stworzona przez Pigmentum Studio klimatyczna, zaangażowana społecznie gra narracyjna z elementami przygodówki oraz point ’n’ click. Opowiada historię malarza, który cierpi na depresję i izoluje się od reszty świata. Akcja Indygo rozgrywa się w jednym pokoju. Gra posiada kilka zakończeń.

Exorder jest taktyczną grą turową stworzoną przez Solid9 Studio, której fabuła skupia się wokół konfliktu między trzema państwami. Gra posiada tryb zarówno dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy, którym oferuje możliwość toczenia potyczek.

Apparition to pierwszoosobowa gra survival horror, której głównym celem jest rozmawianie z duchami poprzez tabliczkę Ouija. Jesteśmy badaczem zjawisk paranormalnych który udał się do Old House Woods w Mathews County, Virginia, USA i jego zadaniem jest dokumentacja działalności duchów.

Informacje o datach premier gier oraz innych ważnych wydarzeniach będą pojawiały się na stronie wydawcy.

comments powered by Disqus