Tańsze rezerwacje na Animatsuri tylko do jutra!

Autor: Klaudia Michalska Redaktor: Raven

Dodane: 08-07-2017 10:01 ()


Już za dwa tygodnie, w dniach 21-23 lipca 2017, odbędzie się Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2017, czyli dziewiąta już edycja cyklicznej imprezy promującej japońską kulturę i popkulturę, której organizatorem jest Stowarzyszenie Animatsuri.

WFKJ Animatsuri odbywa się już od 2008 roku, przyciągając co edycję coraz większą ilość entuzjastów Japonii i dzieł jej kultury. W trakcie Animatsuri będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych atrakcjach, takich jak panele tematyczne i prelekcje, konkursy wiedzowe i turnieje sprawnościowe, pokazy sztuk walki i warsztaty, a także koncerty, konkurs strojów, cosplay, i pokaz sztucznych ogni. Obecne będą również najnowsze konsole do gier, na których będzie można pograć w wiele ciekawych gier (bijatyki, VR i inne), gry muzyczne (DDR i UltraStar) oraz gry planszowe. Atrakcje trwać będą nieprzerwanie od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia i nie sposób będzie odwiedzić wszystkie z nich. Ponadto będzie można spróbować najróżniejszych japońskich (i nie tylko) potraw, a także poznać znanych gości. Animatsuri gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Gdzie i kiedy?

Miejsce imprezy: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Data: 21 lipca 17:00 do 14:00 23 lipca 2017 r.

Tegoroczna edycja Animatsuri ponownie odbędzie się w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9. Jest to nowoczesny kompleks budynków, w którym m.in. mieści się Akademickie Centrum Medyczne i Prywatną Wyższa Szkołę Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych. Na potrzeby tegorocznej edycji Animatsuri wynajęliśmy ponad 20 sal, w tym salę konferencyjną na prawie 800m², która posiada profesjonalną scenę teatralną.

Wejściówki!

Jeszcze tylko do końca weekendu można robić rezerwacje w niższej cenie, potem ta wzrasta o 5zł, więc jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, to warto nie zwlekać. Tym bardziej, że rezerwacje to jedyna możliwość na wykupienie gwarantowanego miejsca noclegowego na naszej imprezie. Wszystkie informacje na temat zakupu wejściówek znaleźć można TU (http://festiwal.animatsuri.pl/pl_PL/akredytacja/)

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia www.festiwal.animatsuri.pl ( http://festiwal.animatsuri.pl/pl_PL/ )oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1701922640105918/)

Zapraszamy!

 


comments powered by Disqus