Każdy bilet wygrywa - wielka loteria Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 30-06-2017 13:12 ()


Tego lata znów bawimy się razem! Przyjdź do kina Cinema City i zgarnij jedną z 1.046.000 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA rusza już w sobotę 1 lipca.

OGLĄDAJ. GRAJ. WYGRYWAJ! W wakacje wielkich emocji dostarczy letnia promocja Cinema City KAŻDY BILET WYGRYWA oraz repertuar kinowy, w którym znajdą się największe, światowe i polskie hity, m.in.:

  • najnowszy „Spider-Man: Homecoming”, na którego z niecierpliwością czekają fani na całym świecie!
  • wysokobudżetowy dramat wojenny „Dunkierka” w reżyserii Christophera Nolana z doborową obsadą: Tomem Hardym, Kennethem Branaghiem i ulubieńcem nastolatek - Harrym Stylesem;
  • przezabawna komedia dla dzieci „Gang Wiewióra 2” i niesamowite przygody gangu zwierzątek;
  • film fantasy „Mroczna wieża” na podstawie sagi Stephena Kinga o świecie zaludnionym przez mutanty, demony i wampiry. Wystąpili m.in. Idris Elba i Matthew McConaughey.

Jak wziąć udział w wakacyjnej loterii Cinema City KAŻDY BILET WYGRYWA? Wystarczą 3 kroki: OGLĄDAJ. GRAJ. WYGRYWAJ!

Krok 1 „OGLADAJ”: Wybierz ulubiony film w kinie Cinema City i kup bilet, który gwarantuje jedną z 1.046.000 nagród.

Krok 2 „GRAJ”: Na bilecie znajdziesz specjalny kod konkursowy. Wprowadź go do aplikacji konkursowej na stronie www.KazdyBiletWygrywa.pl, w aplikacji w telefonie lub na tablecie w kinie Cinema City, i sprawdź, co wygrałeś!

Krok 2 „WYGRYWAJ”: Ciesz się z wygranej. Nagrodami są: ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited, z którymi możesz oglądać tyle filmów, ile chcesz i kiedy chcesz, bilety, popcorn i inne nagrody kinowe.

Przyjdź do kina i wyjedź ŠKODĄ Rapid. Takich wakacji jeszcze nie miałeś!

Loteria trwa od 1 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.


comments powered by Disqus