Naruto Online, taktyczna gra RPG od Oasis Games, już dostępna w polskiej wersji językowej

Autor: Oasis Games Redaktor: Motyl

Dodane: 22-06-2017 18:21 ()


Od 22 czerwca fani młodego shinobi Naruto mogą jeszcze raz przeżyć jego przygody w nowej grze Naruto Online. Oparta na oficjalnej licencji Namco Bandai produkcja pozwala wziąć czynny udział w wiernie odtworzonej fabule mangi i anime oraz toczyć taktyczne pojedynki drużynami ninja w trybie PvE oraz PvP. Dzięki Oasis Games jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, z łatwym dostępem do rozgrywki z poziomu przeglądarki.

Naruto Online pozwala graczom, wcielającym się jednego z pięciu awatarów, będących nowymi władającymi mocami żywiołów: wodą, ogniem, ziemią, powietrzem oraz błyskawicą, poznać uniwersum Naruto od wewnątrz i wziąć czynny udział w znanych z serialu i komiksu scenach. Dzięki wykonywaniu zadań i odkrywaniu świata rekrutują oni kolejnych shinobi – opartych ściśle na bohaterach pierwowzoru, łącznie z mocami i stylem walki – do drużyny. Każdy może stanąć do pojedynku jako Naruto, Sakura Sasuke, Kakash, Hinata czy dowolny inny ulubiony wojownik. Dzięki odpowiedniemu doborowi ninja oraz łączeniu ich umiejętności, będą mogli coraz efektywniej rozprawiać się z potężnymi przeciwnikami. Postaci, których w animowanej wersji łączą bliskie relacje, posiadają wyjątkowe kombinacje mocy, co na pewno spodoba się fanom posiadającym dużą wiedzę na temat Naruto.

Turowe starcia wzbogaca duża ilość trybów rozgrywki. Gracz mogą łączyć siły w wyzwaniach PvE, które umożliwiają między innymi wspólną eksplorację rozmaitych lokalizacji czy walkę z globalnymi bossami, którzy pojawiają się w świecie gry i wymagają zgranej współpracy od stających w szranki zespołów. Dostępny jest także tryb PvP. Gracze mogą wyzwać do pojedynku swoich znajomych, ale także tworzyć gildie, które potem toczą miedzy sobą wojny. Tryb PvP stawia na współzawodnictwo, oferując rozgrywki rankingowe i możliwość awansowania do szeregów najlepszych shinobi na świecie.

Naruto Online pojawiło się wcześniej w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech oraz Brazylii. Obecnie ilość graczy wynosi ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników. W 2016 roku Naruto Online otrzymało oficjalny tytuł najlepszej gry przeglądarkowej w podsumowaniu roku serwisu Facebook. Polska otwarta beta dostępna jest pod adresem http://naruto.oasgames.com/pl/  – wystarczy się zarejestrować. Dostępna jest także opcja pobrania klienta. Oasis Games zaprasza także do dołączania do społeczności graczy na Facebooku i polubienia fanpage’a https://www.facebook.com/NarutoOnline.Polska/.


comments powered by Disqus