Inner Voices otrzyma dużą aktualizację na Steam Summer Sale

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 21-06-2017 12:51 ()


Fat Dog Games, wydawca Inner Voices, zapowiedział, że udostępni aktualizację do gry na Steam Summer Sale. Gra zostanie zoptymalizowana, otrzyma także nową treść w postaci zagadek oraz nowych funkcjonalności rozgrywki.

Inner Voices to mroczna pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami horroru. Gracz wciela się w postać John’a Blake’a, mężczyzny uwięzionego w ponurej krainie, pozbawionego wszelkich wspomnień o swoim życiu. Celem gracza jest przedzieranie się przez czyściec w poszukiwaniu prawdy o przeszłości głównego bohatera, w towarzystwie ciemnych mocy, które wpływają zarówno na John’a, jak i jego otoczenie. Gra toczy się w wiecznie zmieniającym się labiryncie, pełnym zagadek logicznych o różnych poziomach trudności. Ich rozwiązywanie, podejmowanie trudnych decyzji i podążanie za historią protagonisty, doprowadzi gracza do jednego z pięciu możliwych zakończeń.

Nowe funkcjonalności pozwalają graczom m. in. na wyłączenie jumpscare'ów w każdym momencie rozgrywki. Twórcy dodali także zupełnie nowe 'zagadki środowiskowe' - krótkie zadania niezwiązane bezpośrednio z główną warstwą fabularną.


Inner Voices zostało znacznie usprawnione pod kątem technicznym. Gra jest teraz lepiej zoptymalizowana, bardziej stabilna, wyeliminowano także większość błędów graficznych. W przyszłym czasie będzie dalej aktualizowana, a już teraz możecie się z nią zapoznać na Steam Summer Sale, które rozpoczyna się 22 czerwca.

comments powered by Disqus