Edengrad otrzymuje duży update oraz nowy tryb “War”, gra pojawi się na Steam Summer Sale

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 19-06-2017 17:53 ()


Edengrad, wciągająca gra MMORPG, wzbogacona została o zupełnie nowe funkcjonalności, będzie dostępna na Steam Summer Sale!

Edengrad to gra survival post-apo MMORPG, przywodząca na myśl takie klasyki jak Fallout, Mad Max, czy rewelacyjny Wasteland. Akcja gry toczy się w świecie skażonym po wielu latach globalnych wojen. Niewielka część ludzkości zdołała przetrwać wojenne zawirowania, jednak ze względu na ogromne zanieczyszczenie atmosfery, ponownie stanęła na granicy zagłady. Wybrańcy udali się na Lobos, planetę w układzie Alpha Centauri i utracili kontakt z Ziemią.
 


Część z pozostałych na Ziemi ludzi odnalazła schronienie w podziemnych bunkrach. Po wielu latach, rządowi udało się oczyścić środowisko używając specjalnych generatorów “Hydra”. Plan powiódł się jednak tylko częściowo. Gracz wciela się w najemnika, prawnuka pierwszych mieszkańców bunkrów, który wykonuje zadania i zlecenia dla organizacji W.A.R.P.

Twórcy wzbogacili grę o zupełnie nowe funkcjonalności. Gracze będą mogli od teraz wypowiadać wojnę innym miastom. Pojawiły się również nowe animacje, mapy, system uprawy roślin, nowe elementy budowlane oraz umiejętności, jak chociażby “Pierwsza pomoc”, pozwalająca graczom leczyć swoich kompanów. Gra działa teraz bardziej stabilnie i szybciej, dzięki poprawionej pracy serwerów.

Steam Summer Sale rozpoczyna się 22 czerwca 2017.

Więcej informacji o grze znajduje się na:

www.edengrad.net
www.facebook.com/edengradgame
www.hgames.eu
 

comments powered by Disqus