Już od 22 czerwca przeglądarkowka gra RPG Naruto Online w polskiej wersji językowej!

Autor: Oasis Games Redaktor: Raven

Dodane: 12-06-2017 14:30 ()


Naruto to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych w Polsce cykli komiksów i anime typu shonen, pełnych efektownych walk historii dla młodzieży. Wszyscy śledzący losy postaci żegnali się z nią w marcu tego roku, kiedy to zakończono oficjalnie serię Naruto Shippuuden. Chociaż teraz mogą kibicować jego synowi, Boruto, doskonałą okazją na przeżycie jeszcze raz drogi Naruto do zdobycia tytułu Hokage można nazwać grę Naruto Online od Oasis Games, która debiutuje na polskim rynku już pod koniec czerwca.

Naruto Online jest przeglądarkowym MMORPG bazującym w całości na motywach z mangi oraz serialu Naruto i jedną tego typu grą opartą na oficjalnej licencji, którą zapewnia Namco Bandai. Dla fanów oznacza to tyle, że usłyszą w grze głosy postaci znane z anime, których projekty przygotowywali związani z przekładaniem tego serialu na język interaktywnej rozrywki artyści. Wezmą także udział w dokładnie odwzorowanych scenach z Naruto. Obecnie historia opowiadana w Naruto Online zamyka się w 9 rozdziałach pokrywających się z fabułą pierwowzoru. Developer Tencent zadbał zaś o to, by przełożyć całą historię, jaką znamy z mangi i serialu, na język taktycznej gry RPG łatwo dostępnej dla każdego – wystarczy tylko kilkuminutowa rejestracja.

W grze wcielamy się w jednego z pięciu awatarów, będących nowymi twarzami w uniwersum Naruto i władających jednym z pięciu żywiołów: wodą, ogniem, ziemią, powietrzem oraz błyskawicą. Nie oznacza to jednak, że nie gracze nie zaznają przyjemności wcielania się w Naruto, Sakurę, Sasuke, Kakashiego czy Hinatę. W miarę zdobywania doświadczenia i postępów wykonywaniu zadań odblokują bowiem kolejne postaci, które potem wykorzystają do stworzenia drużyny biorącej udział w efektownych starciach. W Naruto Online każdy będzie miał szansę wcielić do swojego zespołu ukochanego bohatera. Fani posiadający dużą wiedzę na temat relacji między postaciami w anime i mandze na pewno ucieszą się z faktu, że przenosi się ona na możliwości w grze – wojownicy należący w pierwowzorze do tego samego zespołu, zyskują w walkach opcję wykonywania dodatkowych, wspólnych kombinacji mocy.

Taktyczne pojedynki rozgrywane w turach, w których trzeba wykazać się umiejętnością dobrego komponowania drużyny, oraz podążanie za Naruto w kluczowych momentach jego nauki i walki z potężnymi ninja wraz z wykonywaniem misji uzyskiwanych od najważniejszych mieszkańców Konoha, są esencją rozgrywki w Naruto Online. Która toczy się w wielu trybach, nastawionych na współpracę z innymi graczami – jak zespołowa walka z niesamowicie groźnymi bossami czy eksploracja labiryntów i tym podobnych lokalizacji – czy stawanie z nim w szranki i toczenie prawdziwych pojedynków shinobi, pełnych efektownie przedstawionych jutsu.

Naruto Online osiągnęło już spore sukcesy w krajach, w których gra została wcześniej wydana – Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech oraz Brazylii. Obecnie ilość graczy wynosi już ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników. W 2016 roku Naruto Online otrzymało oficjalny tytuł najlepszej gry przeglądarkowej w podsumowaniu roku serwisu Facebook. Dzięki Oasis Games, polscy gracze będą mogli zasmakować pojedynków u boku Naruto i jego przyjaciół w polskiej wersji językowej. Początek otwartej bety zapowiedziano na 22 czerwca.


comments powered by Disqus