HUNGER The Show (Pim Thunborg / Robert Adler) - zapowiedź

Autor: PHALANX Redaktor: Motyl

Dodane: 22-05-2017 17:35 ()


Witamy w Reality Show HUNGER! Do wygrania jest milion dolarów, a zwycięzca może być tylko jeden!

Hunger to pełna interakcji gra planszowa, zilustrowana wspaniałymi grafikami Roberta Adlera. To idealna pozycja dla rodziny lub grupy znajomych. Wraz z innymi uczestnikami Show, niestety nie będącymi twoimi najlepszymi przyjaciółmi, znalazłeś się na bezludnej wyspie. Wygrasz, jeśli zbudujesz tratwę i odpłyniesz z tego przeklętego miejsca - zanim skończy się jedzenie! Musisz zatem zadbać nie tylko o części na tratwę, ale również o pożywienie, bo szybko będziesz głodny! Znajdziesz je na wyspie oraz... w zasobach innych graczy. Czy ośmielisz się ich okraść pod okiem kamer telewizyjnych?

W czasie gry wszyscy jednocześnie  planujecie rodzaj i miejsce waszej aktywności,  zagrywając w ukryciu karty. Potem je odsłaniacie i sprawdzacie efekty działań, a wasze zamiary są konfrontowane z planami pozostałych graczy! Aby odnieść sukces, musisz przewidywać działania innych i dobrze blefować. Znalezienie sposobu na zbudowania tratwy i zdobycie potrzebnego jedzenia, najlepiej kosztem innych graczy, jest kluczem do wygranej. Gra jest bardzo dynamiczna, ponieważ tury rozgrywa się jednocześnie - dzięki temu od razu trafiasz w sam środek akcji. Hunger to świetna zabawa dla każdego - spróbujesz swoich sił w Reality Show?

  • Liczba graczy: 2-6
  • Wiek: od 7 lat
  • Czas gry: 20 minut
  • Autor: Pim Thunborg
  • Premiera: czerwiec 2017

Gra będzie miała swoją premierę na Warsaw Comic Con w podwarszawskim Nadarzynie (edycja polska) oraz na UK Games Expo w Birmingham (edycja angielska) w dniach 2 - 4 czerwca 2017 r. W firmowym sklepie wydawnictwa jest już przedsprzedaż: www.sklep.phalanxgames.pl


comments powered by Disqus