Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 24-05-2007 21:33 ()


"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"

Trzecia odsłona przygód nieokiełznanych, nieprzewidywalnych i nieustraszonych piratów, kowala i pięknej córki gubernatora. Tym razem dotychczasowi wrogowie muszą zjednoczyć siły, by ramię w ramię walczyć o ocalenie znanego im świata. Aby tego dokonać muszą ocalić kapitana Jack Sparrow… co nieco skomplikuje sytuację.

Czas: 169 minut

 

‘Szaleńcy’

 

Film polskiej produkcji. Dwaj młodzi mężczyźni uciekają z zakładu psychiatrycznego. W ciągu dwóch dni muszą oddać pieniądze, które przywłaszczył jeden z nich. Rozpoczynają dziwną wędrówkę, której celem jest wypełnienie misji.

Czas: 83 minuty

 

 

Premiery DVD

 

"Czarne Wrota"

 

Dwóch przyjaciół – ekologów, postanawia przerwać w ich mniemaniu okrutne doświadczenia przeprowadzane na zwierzętach w tajnym laboratorium. Jednakże szybko okazuje się, że w laboratorium dzieje się coś naprawdę niebezpiecznego. Przyjaciele stają się pierwszymi ofiarami „diabła tasmańskiego”, który wydostaje się do spokojnej do tej pory okolicy.

Czas: 92 minuty

 

"Płotka"

 

Tracy przez niemal całe swoje życie zażywała heroinę. Postanowiła jednak spróbować stanąć na własne nogi, uwolnić się od nałogu, założyć własną firmę. Jednak najbliżsi i przeszłość stają jej na drodze. Doskonała kreacja Cate Blanchett.

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...