Realpolitiks już wkrótce na platformie GOG!

Autor: Jujubee Games Studio Redaktor: Motyl

Dodane: 05-05-2017 07:51 ()


Jujubee S.A. z przyjemnością informuje, że gra Realpolitiks w dniu 5 maja 2017 roku otrzyma aktualizację zawierającą nowe mini-scenariusze oraz funkcjonalności (m.in. konwersja kulturalna i rezygnacja z roszczeń do prowincji), które będą dostępne za pośrednictwem platformy Steam i innych sklepów cyfrowych. W tym samym dniu gra trafi na półki sklepowe w specjalnej edycji pudełkowej. Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich graczy już posiadających Realpolitiks w swojej bibliotece."Nadchodząca aktualizacja gry zawierać będzie dodatkowe mini scenariusze stworzone specjalnie dla Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Austrii. Ich akcja skupiona będzie wokół integracji państw Grupy Wyszehradzkiej działających w opozycji do ekspansywnej polityki odrodzonej w Austrii monarchii Habsburgów. We wspomnianych scenariuszach wystąpi łańcuch zdarzeń, który w wyniku pomyłki doprowadzi do podjęcia decyzji o budowie polskiej kolonii na Karaibach - “San Escobar”, która następnie stanie się przedmiotem rozgrywki dyplomatycznej między Stanami Zjednoczonymi a Chinami”. - Igor Zieliński, Dyrektor Kreatywny projektu Realpolitiks.

Dodatkowo, gra Realpolitiks zostanie już wkrótce wydana w sklepie cyfrowym GOG.com i również zawierać będzie wspomnianą aktualizację.

Informacje o grze:

Platforma:    PC Windows, Linux, Mac OS

Wydawca:    1C Company

Developer:    Jujubee S.A

Data wydania:    16 luty 2017

O grze:

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnio.

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?


Cechy gry:

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

comments powered by Disqus