Premiery Tetsuya Tsutsui od Studio JG

Autor: Studio JG Redaktor: Motyl

Dodane: 26-04-2017 22:37 ()


Dla miłośników twórczości Tetsuya Tsutsui wydawnictwo Studio JG przygotowało dwa tytuły. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tych publikacji.

 

MANHOLE

Środek dnia. Z kanału na środek ulicy wychodzi nagi, zakrwawiony człowiek. Kilka chwil później wymiotuje krwią na przechodnia i pada martwy. Podczas autopsji okazuje się, że miał w sobie nieznaną odmianę tropikalnego pasożyta. Prowadząca śledztwo para detektywów ustala, że mężczyzna był przed śmiercią przetrzymywany i prawdopodobnie, specjalnie zakażony. Tymczasem podobne symptomy zaczynają pojawiać się u obryzganego krwią przechodnia. Okazuje się, że tajemnicza choroba jest przenoszona przez kontakt z krwią i niektóre insekty. Miastu zaczyna grozić epidemia, a wszystkie wskazówki kierują śledczych do mrocznych zakątków podziemnych, miejskich labiryntów.

Autor: Tetsuya Tsutsui

Gatunek: seinen, horror

Liczba tomów: 2

Liczba stron: 312

 

RESET

W mieście zaczyna dochodzić do serii samobójstw. Okoliczności tych zdarzeń wydają się jednak bardzo podejrzane, gdyż wszystkie ofiary mieszkały na tym samym osiedlu. Przed śmiercią zarejestrowali się do gry komputerowej zwanej „Dystopia”, w której zabija się swoich sąsiadów. Przecież cyfrowa śmierć nie dzieje się naprawdę, czyż nie? Ale gdy gra zaczyna zbytnio naśladować rzeczywistość uczucia takie jak złość, nienawiść, czy okrucieństwo stają się bardzo realne. Ktoś świetnie się bawi, mieszając ludziom w głowach. A gdy doprowadza do tego, że ich życie nie ma już sensu, jedyną słuszną odpowiedzią wydaje się być – reset.

Autor: Tetsuya Tsutsui

Gatunek: seinen, psychologiczny

Liczba tomów: 1

Liczba stron: 232


comments powered by Disqus