REALPOLITIKS dostępne już na Mac App Store i Windows Store!

Autor: Jujubee Games Studio Redaktor: Motyl

Dodane: 19-04-2017 08:02 ()


Jujubee S.A. z przyjemnością informuje, że gra Realpolitiks została niedawno udostępniona dla użytkowników sklepów Mac App Store i Windows Store.  Realpolitiks już w lutym 2017 została wydana na platformę Steam i w innych sklepach cyfrowych. Spółka wraz z wydawcą, firmą 1C Company, planuje dalszą ekspansję i rozszerzenie dystrybucji swojego tytułu.

Gra na obie platformy jest dostępna bezpośrednio pod poniższymi linkami:

Mac App Store: https://itunes.apple.com/us/app/realpolitiks/id1217986594
Windows store: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh3zf2t

 

O grze:

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

Cechy gry:

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.

  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.

  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.

  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.

  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.

  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

 

Galeria


comments powered by Disqus