Konkurs "Noc Grozy z Ostatnią klątwą"

Autor: Multikino Redaktor: Redakcja

Dodane: 18-04-2017 08:45 ()


Serwis Paradoks oraz Multikino zapraszają do udziału w konkursie "Noc Grozy z Ostatnią klątwą". Wrocławskie Multikino zaprasza na seans.

 Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz kino, w którym chce obejrzeć maraton.

 

1. Jaki tytuł nosi debiut reżyserski Oza Perkinsa?

 

Spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi rozlosujemy podwójne zaproszenia na Maraton "Noc Grozy" (21 kwietnia), które będą do odebrania w Multikinie Pasaż Grunwaldzki lub w Multikinie Arkady we Wrocławiu - w mailu z odpowiedzią należy wybrać jedno ze wspomnianych kin, gdzie chce się obejrzeć maraton.

 

Konkurs trwa do 20 kwietnia 2017 r.

Nagrodę w konkursie ufundowało Multikino.

 

ENEMEF: Noc Grozy to wyjątkowa okazja, aby poznać mroczną stronę kina i obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich miesięcy, w tym premierę i przedpremierę! Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła.

Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości. W repertuarze:

- wstrząsająca, oparta na faktach OSTATNIA KLĄTWA - premierowo!

- klimatyczny, trzymający w napięciu W GŁĄB LASU - przedpremierowo!

- makabryczny slasher BODOM

- hipnotyzujące i mroczne ZŁO WE MNIE.

ENEMEF: NOC GROZY odbędzie się 21 kwietnia w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki

Ceny biletów: od 26 do 32 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

- 26 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 26 zł każdy

- 32 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano


comments powered by Disqus