Czy maluchy uratują naszą planetę? Tak! Dzieciaki rządzą! „Filmowy świat dziecka” w Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 11-04-2017 16:49 ()


Wielka panda, urocza foka, szybki ryś… Czy te wspaniałe gatunki wkrótce znikną z naszej planety? Co dzieci mogą zrobić, żeby chronić środowisko i zagrożone gatunki? Okazuje się, że bardzo dużo! Już 27 kwietnia, w wybranych kinach Cinema City i IMAX®, podczas zajęć edukacyjnych „Co zagraża wężowi Eskulapa? Parę słów o zagrożonych gatunkach i ich ochronie”, dzieci mogą się wcielić w rolę przyrodnika-odkrywcy i poznać otaczający nas niesamowity, ale zanikający świat roślin i zwierząt. Po warsztatach czeka na nie emocjonujący film „Dzieciak rządzi”! Bilety można kupić w kasach kin.

Nauka o świecie zwierząt i roślin to nie tylko ekscytująca i pouczająca podróż przez różne egzotyczne krainy, ale przede wszystkim wielka frajda! Na kolejnym spotkaniu z cyklu „Filmowy Świat Dziecka” poprzez zabawę, konkursy z nagrodami i liczne atrakcje dzieci zdobędą wiele cennej wiedzy, jak chronić przyrodę. Skończoną lekcję uświetni pokaz nowego filmu twórców „Shreka” i „Madagaskaru” - „Dzieciak rządzi”!

Życie siedmioletniego Tima toczyło się zwyczajnie, dopóki w jego rodzinie nie pojawił się młodszy braciszek. Ubrany w garnitur chłopczyk wcale nie zachowuje się jak dzieciak i zaczyna poważnie zagrażać pozycji pierworodnego w domu. Chłopcy muszą jednak połączyć siły - Tim trafia na trop tajemnego spisku, który może… zmienić losy całego świata! „Dzieciak rządzi” to historia wielkiej przygody, która pokazuje, że silne więzy rodzinne mogą pokonać niejedną przeszkodę!

Spotkania „Filmowy świat dziecka” składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostają upominki. 27 kwietnia zapraszamy do 17 kin Cinema City: Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa Jurajska, Gliwice, Katowice Punkt 44/IMAX®, Kraków Galeria Plaza/IMAX®, Kraków Zakopianka, Lublin Felicity, Łódź Manufaktura/IMAX®, Poznań Plaza/IMAX®, Poznań Kinepolis, Starogard Gdański, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba/IMAX®, Wrocław Korona i Zielona Góra. Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Partnerem spotkań „Filmowy Świat Dziecka” jest Wydawnictwo ZNAK i Wydawnictwo ARTI, a partnerem spotkania w Zielonej Górze będzie Ogród Botaniczny Uniwersytetu Zielonogórskiego.


comments powered by Disqus