„Godzilla: Monster Planet" - plakat i grafiki

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 25-03-2017 08:30 ()


Wytwórnia Toho udostępniło garść grafik i plakat promujący anime Godzilla: Monster Planet. Film zadebiutuje w japońskich kinach w listopadzie 2017 r., będzie też dostępny na platformie Netflixa.

Ostatnie lato XX wieku. Tego dnia ludzkość zrozumiała, że nie jest jedynym panem Ziemi. Powstanie gigantycznych potworów kaiju spowodowało, że po pół wieku walk ludzkość wielokrotnie pokonywana postanowiła opuścić planetę. Wreszcie w 2048 r., na pokładzie międzygwiezdnego statku imigrantów Aratrum, wybrani przez AI ludzie wyruszyli ku planecie Tau Ceti e oddalonej 11,9 lat świetlnych od Ziemi. Jednak nowy dom okazał się nie do zamieszkania dla ludzi. Na statku emigracyjnym znalazł się Haruo, który widział swoich rodziców zabitych przez Godzillę, kiedy miał 4 lata. Przez 20 lat planował powrót na Ziemię i pokonanie potwora. Jednak kiedy wrócił, okazało się, że na Ziemi minęło 20 000 lat i stała się ona nieznanym mu światem z ekosystemem opanowanym przez Godzillę...

Za reżyserię anime Godzilla: Monster Planet odpowiadają Kobun Shizuno i Hiroyuki Seshita (Rycerze Sidonii, Ajin), a scenariusz napisał Gen Urobuchi (Psycho-Pass).

Galeria


comments powered by Disqus