Zabłyśnij na kinowym ekranie! - weź udział w konkursie Multikina

Autor: Multikino Redaktor: Redakcja

Dodane: 07-03-2017 12:22 ()


Multikino z okazji premiery filmu „Piękna i bestia” przygotowało z aktorką Julią Wróblewską konkurs, w którym nagrodą główną jest debiut na srebrnym ekranie Multikina i występ w filmowej zapowiedzi „Pięknej i bestii”. Konkurs jest prowadzony na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

w sieci Multikino premierę będzie miał film „Piękna i bestia”. To wspaniała opowieść o tym, że nie w wyglądzie tkwi prawdziwe piękno człowieka. Każdy kto jest tego samego zdania i chce opowiedzieć o tym na kinowym ekranie może wziąć udział w konkursie Multikina.

Julia Wróblewska już podzieliła się swoją definicją prawdziwego piękna. Teraz czas na innych. Trzy osoby, które udzielą najlepszych odpowiedzi będą mogły wygrać udział w filmowej zapowiedzi „Pięknej i bestii”, której nagrania odbędą się 18 marca w Warszawie, podwójne zaproszenie do sieci Multikino i gadżety związane z filmem. Do konkursu można zgłosić również swoje dziecko, pod warunkiem, że ma ukończone 6 lat.

Konkurs na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com bit.ly/KonkursPięknaiBestia trwa od 6. do 15. marca br. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.


comments powered by Disqus