Gra REALPOLITIKS dostępna już na Steam!

Autor: Jujubee Games Studio Redaktor: Raven

Dodane: 17-02-2017 10:28 ()


Studio Jujubee S.A informuje, że gra Realpolitiks jest już dostępna w sklepach cyfrowych! Ta osadzona we współczesnych czasach, przystępna strategia czasu rzeczywistego, jest już dostępna dla systemów Windows, Linux i Mac OS poprzez Steam oraz inne sklepy internetowe.
 
"Jesteśmy podekscytowani tym jak Realpolitiks zostało przyjęte zarówno przez media jak i społeczność graczy. Jak wiemy, niezwykle ciężkim i długim procesem jest dokonywanie zmian politycznych w naszych krajach. Jako twórcy Realpolitiks chcieliśmy też się przekonać jak oferowanymi przez grę możliwościami będą podekscytowani gracze - szczególnie,  że tytuł oferuje możliwość odniesienia się do tak istotnych i aktualnych społecznie kwestii jak migracja, terroryzm czy rola kościoła” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A.
 
Wersja demo gry Realpolitiks, która umożliwia graczom szybkie zapoznanie się z podstawowymi założeniami i mechanikami gry, dostępna jest m.in. za pośrednictwem Steam i 1Cpublishing.com.
 
Gra została wydana w 7 językach: angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim.
 
Wersja mobilna gry na systemy iOS i Android zostanie wydana w pierwszej połowie 2017 roku.

 
Informacje o grze:
  • Platforma: PC Windows, Linux, Mac OS
  • Wydawca: 1C Company
  • Developer: Jujubee S.A
  • Data wydania: 16 luty 2017
O grze: Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.
 
Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.
 
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?
 

comments powered by Disqus