Superbohaterki w wersji LEGO DC Super Hero Girls!

Autor: Joanna Owsianko Redaktor: Motyl

Dodane: 14-02-2017 18:36 ()


Nowa seria LEGO® DC Super Hero Girls ma moc! Łączy ducha współpracy, radość budowania i emocjonujące przygody w uniwersum DC Super Heroes™. Przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia, pozwala zanurzyć się w świecie superbohaterek, by odkrywać własne superumiejętności! Bawiąc się mini laleczkami, które odwzorowują słynne filmowe i komiksowe postaci, można wcielać się w ich role, by poczuć, jak to jest być Wonder Woman™, Supergirl™, Harley Quinn™ czy Batgirl™.

W realnym świecie nikt nie rodzi się superbohaterem, ale może się nim stać! Duży w tym udział rodziców. Stwarzając dziecku odpowiednie warunki, pomagają mu nabyć nowe umiejętności, a przez to w pełni wykorzystać jego zdolności i potencjał. Najskuteczniejszą i jednocześnie najprzyjemniejszą metodą, by wspierać prawidłowy rozwój dziecka, jest zabawa. To ona najlepiej pobudza wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne, dając mnóstwo radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. To z kolei wzmacnia jego pewność siebie i poczucie własnej wartości, dzięki czemu nie boi nowych zadań, a wrodzona ciekawość popycha go do dalszego odkrywania świata. W zabawie dziecko wchodzi w rozmaite role społeczne, poznając różne cechy charakteru. Nawet nieśmiały mały człowiek może wcielić się w postać superbohatera i poczuć, jak to jest być liderem. Czasem, by nim zostać, wystarczy po prostu być sobą i bez obaw podążać za swoimi marzeniami.

Klocki z nowej serii LEGO DC Super Hero Girls to zabawki, które przekształcą dziecięce pokoje w miejsce, gdzie niemożliwe nie istnieje. Nadszedł czas, by uwolnić swoją moc i stać się superbohaterką! Bawiąc się 6 nowymi zestawami, dzieci mogą utożsamić się z najsłynniejszymi dziewczęcymi postaciami komiksowymi i filmowymi m.in. potężną Supergirl™, odważną liderką Wonder Woman™, technologiczną czarodziejką Batgirl™, wstydliwą Poison Ivy™, błyskotliwą Harley Quinn™, ostrą Kataną™, towarzyską Bumblebee™, bystrooką Hawkgirl™ czy chłodną Frost™.

Ze „Szkołą super bohaterek” (41232) szary, powszedni dzień zmieni się w fantastyczną przygodę. Po drodze można spotkać słynne koleżanki i nauczyć się od nich kilku supersztuczek pomocnych w odparciu ataku Leny Luthor™ i jej zahipnotyzowanych fioletowych kryptomitów. W zestawie „Batgirl™ i pościg batjetem” (41230) jeden z żółtych kryptomitów ukradł Batgirl™ jej epada i próbuje uciec łazikiem! Dogoń go batjetem i odpal miotacze klocków. Nikt nie ma prawa kraść Batgirl™ jej własności! Gdy zaczną rozrabiać zielone kryptomity, zawołaj „Harley Quinn™ na ratunek” (41231). Szybko przyleci swoim odrzutowcem i sprawi, że sekretny komiks będzie znowu bezpieczny. A po skończonej misji możesz pójść do „Pokoju Wonder Woman™” (41235), by pomóc naprawiać jej niewidoczny motocykl.

Wszystkie zestawy LEGO DC Super Hero Girls można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny są rekomendowane i obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Lashina™ i jej pojazd” (41233), „Helikopter Bumblebee™” (41234) – 69,99 PLN, „Pokój Wonder Woman™” (41235) – 89,99 PLN, „Batgirl™ i pościg batjetem” (41230)  - 99,99 PLN, „Harley Quinn™ na ratunek” (41231) – 129,99 PLN, „Szkoła superbohaterek” (41232) – 359,00 PLN.

Więcej informacji o serii  LEGO DC Super Hero Girls na www.lego.com/pl-pl/dcsuperherogirls


comments powered by Disqus