Konkurs "Noc Grozy - Antywalentynki"

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 05-02-2017 09:36 ()


Serwis Paradoks oraz Multikino zapraszają do udziału w konkursie "Noc Grozy - Antywalentynki". Wrocławskie Multikino zaprasza na seans.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz kino, w którym chce obejrzeć maraton.

 

1. Jakim filmem zasłynął Gore Verbinski, reżyser "Lekarstwa na życie"?

 

Spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi rozlosujemy podwójne zaproszenie na Maraton "Noc Grozy - Antywalentynki" (17 lutego), które będzie do odebrania w Multikinie Pasaż Grunwaldzki lub w Multikinie Arkady we Wrocławiu.

 

Konkurs trwa do 14 lutego 2017 r.

Nagrodę w konkursie ufundowało Multikino.

 

ENEMEF: Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. W pierwszy piątek po Walentynkach masz okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Na wielkim ekranie obejrzysz najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły do kin przez kilka ostatnich tygodni!

Strach i przerażenie zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości z happy endem - ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się... bać! :) W repertuarze:

- mroczny thriller Verbinskiego LEKARSTWO NA ŻYCIE - premierowo!

- niepokojąca i wstrząsająca AUTOPSJA JANE DOE,

- fundujący ostrą jazdę bez trzymanki ZOMBIE EXPRESS,

- przerażający i zaskakujący LAMENT.

 

ENEMEF: NOC GROZY - ANTYWALENTYNKI odbędzie się 17 lutego jednocześnie w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów: od 24 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

- 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy

- 33 zł: cena normalna

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

Kolejność emisji filmów:

Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 12 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane 13 lutego wieczorem.


comments powered by Disqus