Konkurs "Noc Kina Polskiego"

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 03-01-2017 10:53 ()


Serwis Paradoks oraz Multikino zapraszają do udziału w konkursie "Noc Kina Polskiego". Wrocławskie Multikino zaprasza na seans.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz kino, w którym chce obejrzeć maraton.

 

1. Jaki film otrzymał Złote Lwy na zeszłorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni?

 

Spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi rozlosujemy podwójne zaproszenie na Maraton "Noc Kina Polskiego" (13 stycznia), które będzie do odebrania w Multikinie Pasaż Grunwaldzki lub w Multikinie Arkady we Wrocławiu.

 

Konkurs trwa do 10 stycznia 2017 r.

Nagrodę w konkursie ufundowało Multikino.

 

ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą „Powidoków” Wajdy
13 stycznia w Multikinie!

ENEMEF: Noc Kina Polskiego to propozycja nie tylko dla miłośników polskich filmów, ale dla każdego, kto lubi dobre kino. W repertuarze maratonu znalazły się najlepsze polskie filmy 2016 roku, które zdobyły uznanie krytyków filmowych i zachwyciły widzów.

Każdy z nich wyróżnia się intrygującą i autentyczną fabułą, urzeka rewelacyjną grą aktorską, a przy tym stwarza niesamowity klimat i wzbudza ogromne emocje. W ramach maratonu odbędzie się premierowy pokaz ostatniego filmu Andrzeja Wajdy "Powidoki". Ta noc to wyśmienita uczta dla filmowego konesera! W repertuarze:

- ostatni film Andrzeja Wajdy POWIDOKI - premierowo!

- wstrząsający i wzbudzający ogromne emocje WOŁYŃ,

- przejmująca OSTATNIA RODZINA,

- trzymający w napięciu JESTEM MORDERCĄ.

 

ENEMEF: NOC KINA POLSKIEGO odbędzie się 13 stycznia w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki

Ceny biletów: od 25 do 34 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

- 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy

- 34 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano


comments powered by Disqus