Jujubee wysyła noworoczne pocztówki do Trumpa, Merkel, Putina i Obamy!

Autor: Jujubee Games Studio Redaktor: Motyl

Dodane: 23-12-2016 20:42 ()


Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego, która już w lutym 2017 ukaże się na komputerach PC i Mac. Gra pozwala mierzyć się z problemami współczesnego świata, ukazuje widoczne i niewidoczne granice geopolityczne oraz umożliwia korzystanie z zasobów i możliwości danego kraju i jego siły gospodarczej, aby wpływać na relacje międzynarodowe.


Według Niccolo Machiavellego “polityka nie ma nic wspólnego z moralnością”. Ale w Realpolitiks to Ty decydujesz jakie czynniki będą brane pod uwagę podczas podejmowania strategicznych decyzji. W Jujubee wierzymy, że polityczne wybory nie wpływają tylko na statystykę, tym samym ślemy przywódcom tego świata kartki z życzeniami noworocznymi i mamy nadzieję, że gdy nasza gra ukaże się na rynku, wykorzystają ją do symulowania jaki wpływ ich przyszłe decyzje polityczne będą mieć zarówno na ich kraj jak i na międzynarodową rzeczywistość.

 

Nasze życzenia noworoczne:

Do Donalda Trumpa - Prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

 

“Szanowny Panie Trump!

Zarządzanie państwem jest olbrzymim wyzwaniem. Gra Realpolitiks trafi na komputery PC i Mac już w lutym 2017 roku. Tytuł ten umożliwi Panu przećwiczenie wpływu Pana przywództwa na aktualne wewnętrzne i zewnętrzne zagadnienia oraz na strukturę geopolityczną obecnego świata. Panie Prezydencie.

Sprawmy, żeby gry znów były wspaniałe!”

 


Do Angeli Merkel - Kanclerza Republiki Federalnej Niemiec:

“Szanowna Pani Merkel!

Jak zapewne Pani doskonale wie, polityka jest pełna niespodzianek i czasem ciężko przewidzieć dalekosiężne skutki swoich decyzji. Na szczęście już w lutym 2017 roku na platformach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. Może Pani wykorzystać mechanizmy tego tytułu do symulowania jak Pani decyzje polityczne i strategia rządu będą wpływać na Pani kraj oraz na stosunki międzynarodowe.”


Do Baracka Obamy - Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

“Szanowny Panie Obama!

Istnieje życie po prezydenturze.

W grze Realpolitiks, która na rynek trafi już w lutym 2017 roku, nie musi Pan iść na emeryturę! Może Pan pozostać przywódcą Stanów Zjednoczonych Ameryki i wciąż mierzyć się z wewnętrznymi i zewnętrznymi wyzwaniami oraz brać aktywny udział w polityce i relacjach międzynarodowych!”


Do Władimira Putina - Prezydenta Federacji Rosyjskiej:

“Szanowny Panie Putin!

Rządzenie krajem jest czasochłonne, trudne i wymaga pełnej uwagi przywódcy. Na szczęście już w lutym 2017 na komputerach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. To najbardziej przystępna i przemyślana strategia czasu rzeczywistego osadzona we współczesnych realiach, która sprawia, że polityka staje się nieco łatwiejsza.”


O grze Realpolitiks:

Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie. Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to Ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

Do zobaczenia w 2017 roku!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom, mediom i wydawcom za wsparcie, spotkania, udaną komunikację, dzielenie się wieloma ciekawymi pomysłami i inspiracjami! Ze względu na ten szczególny czas życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt i udanej imprezy sylwestrowej! Do zobaczenia w 2017 roku!

 


comments powered by Disqus