Przedsprzedaż gry "The Others"

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 18-12-2016 09:49 ()


Przez lata członkowie grupy Hell Club opracowywali swój nikczemny plan. Zamierzali sprowadzić piekło na ziemię, niszcząc granicę między wymiarami. Co gorsza, udało im się to. Siedem Grzechów Głównych przeniknęło do naszego świata, a zniszczenie, które szerzą, rozprzestrzenia się w alarmującym tempie. Zdobędą miasto Haven w mgnieniu oka, jeśli oczywiście nie przeszkodzi im w tym jednostka szturmowa FAITH.Planszowe arcydzieło w klimatach horroru, The Others, gra wydawnictwa CMON, Guillotine Games i Studio McVey, jest już dostępna w przedsprzedaży! Eric M. Lang stworzył jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, który możesz zamówić już teraz!

W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.Oprócz gry podstawowej w naszej ofercie znajdują się również dodatki do gry The Others. Do waszej dyspozycji oddajemy dwa dodatkowe grzechy (Nieczystość oraz Zazdrość), dodatkowy oddział grupy FAITH (Drużyna Beta). Dodatkowo zamawiając The Others u nas w zależności od tego jaki próg (krąg piekielny) wybierzecie otrzymacie EXCLUSIVY, KTÓRE NIE SĄ DOSTĘPNE NA RYNKU! Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagranicznej wersji językowej gry The Others. Zamawiając odpowiedni pakiet otrzymacie Man of Faith (dodatkowe figurki dla grupy FAITH) lub Beta Team (dodatkowe figurki dla grupy FAITH, wraz z nowymi kartami ulepszeń oraz nowymi płytkami miasta jak i nowych akolitów dla Grzechów). Odpowiedni KRĄG PIEKIELNY również odblokowuje oba Exclusivy.

PRZEDSPRZEDAŻ

Na stronie wydawnictwa Portal Games ruszyła oficjalnie przedsprzedaż gry THE OTHERS! Przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietów (aż 9 możliwych pakietów) zwanych później kręgami piekielnymi! 9 różnych ofert z dodatkowymi grzechami, dodatkowymi drużynami i dwoma dodatkowymi exclusivami czeka na was! Serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą piekielną ofertą już teraz!

Każdy KRĄG PIEKIELNY to również gwarancja tego, że gra pojawi się u was wcześniej niż zostanie oficjalnie wpuszczona do sklepów! Dodatkowo każdy z kręgów to darmowa wysyłka do waszego domu.

O to dwa przykładowe kręgi piekielne!

 


comments powered by Disqus