"Realpolitiks" - gra z gatunku real-time grand strategy - ukaże się w lutym 2017 roku!

Autor: Jujubee Redaktor: Motyl

Dodane: 07-12-2016 10:14 ()


Studio Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, iż Realpolitiks, osadzona we współczesnych realiach gra z gatunku real-time grand strategy, zostanie wydana w lutym 2017 roku na platformy: Windows, Linux oraz Mac OS. Jednocześnie spółka ogłasza swoje plany wydania wersji mobilnej gry (iOS, Android) w pierwszym półroczu 2017 roku.Realpolitiks umożliwia graczom wcielenie się w rolę przywódcy jednego ze współczesnych państw i zmierzenie się z wyzwaniami występującymi w obecnym geograficznym i politycznym układzie świata, jak również i z możliwymi kryzysami w przyszłości. Oferowana przez grę mieszanka zarządzania sprawami wewnętrznymi i międzynarodowymi wnosi do rozgrywki balansowanie na delikatnych zależnościach w sferach politycznych, ekonomicznych i militarnych. Gra posiada wyrazisty interfejs oraz intuicyjne mechaniki rozgrywki nawiązujące do standardów gatunku. Przed graczem stoją wyzwania w postaci kryzysów finansowych, terroryzmu, migracji, epidemii czy konfliktów zbrojnych, a głównym celem uczynienie swojego państwa globalną potęgą.
   

Informacje o grze:

  • Platforma: PC Windows, Linux, Mac OS
  • Wydawca: 1C Company
  • Developer: Jujubee S.A

Data wydania: Luty 2017

    Opis gry:
   
Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet stwórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?


     
Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.

  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.  
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

comments powered by Disqus