Gliwickie spotkania z grami - Pionek już w ten weekend

Autor: Pionek Redaktor: Motyl

Dodane: 06-12-2016 19:36 ()


Pionek już w ten weekend! Jak zawsze jesteśmy w wirze ostatnich przygotowań, dopinamy konkursy, nagrody od sponsorów, Pomarańczowe Koszulki wkuwają gry, które będziemy prezentować w ramach akcji Zagraj aby wygrać, ogólnie dzieje się wiele.

Jakie główne atrakcje przygotowaliśmy na Pionka? Szczerze mówiąc stawiamy na sprawdzone punkty programu, na to, co od lat sprawdza się i cieszy się Waszym zainteresowaniem!

Dla twórców gier... kolejna edycja UnPub Polska
Zapraszamy autorów gier planszowych z prototypami do wspólnego tesowania i omawiania swoich projektów. Nad całością jak zawsze trzyma pieczę Korzeń.

Dla ciekawych branży... prelekcja Wydawanie gier planszowych - od pomysłu do produktu
Prelekcja, z której dowiecie się jak powstają gry planszowe, poznacie tajniki wspólpracy z drukarniami, autorami, ciekawostki i anegdoty z codziennego życia wydawcy gier planszowych. Prelekcję poprowadzi Ignacy Trzewiczek.

Dla fanów konkursów - Zespołowy konkurs wiedzy!
Oprócz tradycyjnego konkursu Open przygotowaliśmy dla Was także konkurs wiedzy o grach planszowych. Po latach Trzewik wraca do organizacji swojego zwariowanego konkursu wiedzy, tak więc szykujcie się na kupę śmiechu i dobrej zabawy przy pytaniach i odpowiedziach.

Dla fanów zakupów... - Giełda gier
Jak zawsze Jacek i jego zespół będą obsługiwali Giełdę gier, na której możecie sprzedać oraz kupić gry używane. Od lat jest to jedna z największych atrakcji Pionka i najbardziej oblegana część hali!

Dla fanów aukcji - Aukcja gier
Tradycyjnie Trzewik i Marek poprowadzą absolutnie zwariowaną aukcję gier, w której będziecie mogli licytować gry, których Marek i Trzewik bardzo nie polecają! Wylicytuj grę za 6 złotych i zobacz jaki dziwoląg trafi do Twojej kolekcji!

Dla fanów grania... - konkurs Zagraj aby wygrać
Tradycyjnie będziemy prezentowali gry ufundowane przez sponsorów Pionka, czeka na Was 10 gier planszowych, w które nie tylko nauczymy Was grać, ale co więcej, zapewnią Wam los w loterii i szansę na wygraną!

Dla fanów gier... - 19 stoisk wystawców gier!
Pionek od lat pozostaje największą imprezą na południu Polski. Odwiedzi nas 19 wystawców, a na ich stoiskach czeka na Was masa atrakcji w tym promocje, prezentacje nowości, zapowiedzi nowych gier, wszystko czego fan gier planszowych pragnie!

Najserdeczniej Was zapraszamy na wspaniały weekend w Gliwicach, na słynnego, przyjacielskiego Pionka!


comments powered by Disqus