Premiera Mob Town już dziś!

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 13-10-2016 08:19 ()


I kto powiedział, że trzynastka jest pechowa? Żadne fobie liczbowe nam nie straszne (lęk przed trzynastką, gdyby ktoś chciał zabłysnąć przy karcianych rozgrywkach, to triskaidekafobia). Nie wierzymy też, jak co poniektórzy, jakoby los Templariuszy aresztowanych 13 października 1307 przez króla Francji w jakiś pechowy sposób wpływał na dzisiejszy dzień. Nic z tego! Gangsterzy Danny'ego Devine wreszcie zawędrowali do Polski.

13 października, na targach gier planszowych w Essen, premierę ma długo wyczekiwana gra MobTown.

Rozgrywki czas zacząć!

Trzy miasta, zgraje bezrobotnych rzezimieszków i intratne interesy. To się nie mogło dobrze skończyć.

Mob Town to gra karciana, w której rywalizujecie o kontrolę nad trzema miastami. Ale nie chcecie przecież pobrudzić rączek. Z pomocą przyjdą Wam lokalne łobuzy i szumowiny: sprytne szczury, przebiegłe łasice, bezwzględne rekiny i oślizgłe węże. Ta zacna świta odwali za Was brudną robotę i przejmie najbardziej dochodowe budynki w mieście. Jest o co walczyć, bo każda runda przenosi Was do nowego miasta, pełnego cennych nieruchomości. Przeciwnicy już zacierają ręce!

  1. Ułóż miasto z kart.
  2. Wybierz karty chytrych planów, aby zdobyć więcej punktów.
  3. Wprowadź do miasta rzezimieszków, aby przejąć dochodowe budynki.
  4. Utrzymaj nad nimi kontrolę, dopóki do gry nie wkroczy stróż prawa.
  5. Ułóż następne miasto i graj dalej. Po opanowaniu trzech miast podliczacie punkty. Ten, kto ma ich najwięcej, tego gang jest „debeściak”.  

Zawartość pudełka:

20 kart budynków, 57 kart zasobów (czyli najemników i forsy), 4 zestawy po 12 żetonów gangów, 4 dwustronnie znaczniki punktacji, 12 żetonów teczek, 4 zestawy po 8 kart chytrych planów, 4 karty pomocy i 4 karty punktacji.

Polskim wydawcą MobTown jest Fabryka Kart Trefl-Kraków http://www.trefl.krakow.pl/


comments powered by Disqus