Pierwsze zapowiedzi Portal Games na 2017 r.

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 12-10-2016 12:20 ()


Alien Artifacts, 51. Stan: Scavengers, Cry Havoc: Aftermath oraz Stronghold: Undead będą wraz z grą Pierwsi Marsjanie pierwszymi nowymi tytułami w 2017 roku!

Portal Games ogłasza nowe tytuły na 2017 roku. Trzy rozszerzenia do istniejący już produktów oraz całkowicie nowa gra karciana w klimatach sci-fi. Na fali sukcesu pojawią się rozszerzenia do 51. Stanu: Master Setu – Scavengers oraz Cry Havoc: Aftermath. Stronghold: Undead został przerobiony, aby balansem i wykonaniem był kompatybilny z drugą edycją Strongholda. Alien Artifacts to kolejna gra karciana o wysokim współczynniku strategii w linii wydawniczej Portal Games. Wszystkie te tytuły wraz z Pierwszymi Marsjanami, którzy mają pojawić się w pierwszym kwartale 2017 roku będzie to dobry rok dla Portal Games

Alien Artifact to gra karciana typu 4x stworzona przez Marcina Ropkę i Violę Kijowską. W Alien Artifact wcielimy się w role dyrektorów międzyplanetarnych korporacji. Podczas rozgrywki będziemy wysyłać nasze statki w niezbadane zakątki kosmosu, aby zbadać to co jeszcze nieodkryte, powiększać naszą wiedzę i umacniać swoją pozycję. Buduj statki, opracuj nowe technologie i eksploruj galaktykę. Alien Artifacts to gra 4x, którą rozegracie w nieco ponad godzinę. Ponad 200 kart oferuje graczom wiele możliwości zdobywania punktów i wysoką regrywalność!Cry Havoc: Aftermath to dodatek do gry Cry Havoc, która została gorąco przyjęta przez recenzentów. Aftermath dodaje do gry nowe umiejętności, budynki i gigantycznie zwiększa regrywalność do gry. Każda z frakcji otrzyma 5 nowych umiejętność i 3 nowe budynki, co podwoi liczbe unikatowych zdolności w grze! Dodatkowo w tym dodatku zaprezentujemy alternatywny tryb gry, w którym gracze rozegrają pełne 5 tur. A kiedy znacznik punktacji przekroczy któryś z żetonów wydarzeń, zamiast usuwania go i skracania gry otrzymamy nowy sposób na punktację dzięki czemu gracze będą mieli jeszcze więcej możliwości na zdobywania punktów zwycięstwa!Pierwsi Marsjanie: Przygody na czerwonej planecie to gra kooperacyjna, w które gracze wcielą się w grupę astronautów wysłanych w ramach misji Direct One na Marsa. Grę wspiera specjalna aplikacja, która będzie służyła graczom jako system komunikacji z NASA. Mechanika gry opiera się na regułach wielokrotnie nagradzanej gry Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie.51 Stan: Scavengers to pierwsze rozszerzenie do gry 51. Stan: Master Set. Scavengers to rozszerzenie, które bazuje na poprzednim dodatku do 51 stanu o nazwie "Ruiny". Rozszerzenie zawiera 50 kart, które pozwolą wam wyciągać odrzucone karty ze stosu. Od teraz nic nie jest stracone, wszystko co zostało odrzucone może do was wrócić.

Stronghold: Undead to rozszerzenie do gry Stronghold 2ed, które zostało ponownie zbalansowane i przerobione na potrzeby gry Stronghol 2ed. Ciemne strony wraz z Nekromantami stoją u bram! W tym rozszerzeniu znajdziecie nowe zasady dla pozyskiwania many, rzucania czarów i terroru. W środku znajdziecie również nowe budynki dla Obrońcy. Stronghold: Undead zawiera całkowicie nową mapę z nowymi ścieżkami dla Najeźdźcy prowadzącymi do murów twierdzy!


comments powered by Disqus