Wyniki konkursu "Zabójczy żart" w Multikinie

Autor: Redakcja Redaktor: Redakcja

Dodane: 18-08-2016 06:44 ()


Niniejszym publikujemy wyniki konkursu "Zabójczy żart". Wrocławskie Multikino zaprasza na seans.

 

 Oto prawidłowa odpowiedź:

 

1. Alan Moore i Brian Bolland.

 

Nagrody w postaci podwójnych zaproszeń na pokazy "Zabójczego żartu" (od 19 sierpnia), do odebrania w Multikinie Pasaż Grunwaldzki i Multikinie Arkady we Wrocławiu otrzymują:

  • Andrzej z Wrocławia
  • Łukasz z Wrocławia

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrodę w konkursie ufundowało Multikino.

 

„Batman: Zabójczy żart” na specjalnych pokazach
w Multikinie!

Już od 19 sierpnia wszyscy fani komiksów będą mieli okazję obejrzeć na wielkim ekranie Multikina wyjątkową ekranizację jednej z najsłynniejszych powieści graficznych na świecie – „Batman: Zabójczy żart”. To idealny dodatek do sierpniowego ENEMEF: Noc Jokerów!

Już tydzień po ENEMEF: Noc Jokerów, podczas którego widzowie Multikina zobaczą trzy wcielenia arcywroga Batmana na wielkim ekranie, szykujemy dla wszystkich fanów komiksu wyjątkowe wydarzenie – pokazy „Batman: The Killing Joke”, animowanej ekranizacji jednego z najsłynniejszych komiksów o Mrocznym Rycerzu i jego najsłynniejszym przeciwniku. Historia, która służyła za inspirację dla „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana, wyjawia nam, kim w przeszłości był Joker, zanim „jeden gorszy dzień” zmienił jego życie na zawsze. Powieść graficzna zapisała się złotymi zgłoskami w historii komiksu i nawet teraz, niemal 30 lat po premierze, wciąż jest obiektem interpretacji. No i to odwieczne pytanie – co wydarzyło się w ostatnich kadrach?

„Batman: Zabójczy żart” Multikino pokaże na specjalnych pokazach o godz. 14.30 i 19.30 od 19 do 28 sierpnia w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki.

Bilety na pokaz „Batman: Zabójczy żart” można nabyć od 9 sierpnia br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.


comments powered by Disqus