Konkurs "Zabójczy żart" w Multikinie

Autor: Redakcja Redaktor: Redakcja

Dodane: 12-08-2016 07:56 ()


Serwis Paradoks oraz Multikino zapraszają do udziału w konkursie "Zabójczy żart". Wrocławskie Multikino zaprasza na seans.

 

 Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji.

 

1. Wymień autorów komiksu, na podstawie którego powstała ekranizacja "Zabójczego żartu".

 

Spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi rozlosujemy podwójne zaproszenie na pokazy "Zabójczego żartu" (od 19 sierpnia), które będą do odebrania w Multikinie Pasaż Grunwaldzki i Multikinie Arkady we Wrocławiu.

 

Konkurs trwa do 17 sierpnia 2016 r.

Nagrodę w konkursie ufundowało Multikino.

 

„Batman: Zabójczy żart” na specjalnych pokazach
w Multikinie!

Już od 19 sierpnia wszyscy fani komiksów będą mieli okazję obejrzeć na wielkim ekranie Multikina wyjątkową ekranizację jednej z najsłynniejszych powieści graficznych na świecie – „Batman: Zabójczy żart”. To idealny dodatek do sierpniowego ENEMEF: Noc Jokerów!

Już tydzień po ENEMEF: Noc Jokerów, podczas którego widzowie Multikina zobaczą trzy wcielenia arcywroga Batmana na wielkim ekranie, szykujemy dla wszystkich fanów komiksu wyjątkowe wydarzenie – pokazy „Batman: The Killing Joke”, animowanej ekranizacji jednego z najsłynniejszych komiksów o Mrocznym Rycerzu i jego najsłynniejszym przeciwniku. Historia, która służyła za inspirację dla „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana, wyjawia nam, kim w przeszłości był Joker, zanim „jeden gorszy dzień” zmienił jego życie na zawsze. Powieść graficzna zapisała się złotymi zgłoskami w historii komiksu i nawet teraz, niemal 30 lat po premierze, wciąż jest obiektem interpretacji. No i to odwieczne pytanie – co wydarzyło się w ostatnich kadrach?

„Batman: Zabójczy żart” Multikino pokaże na specjalnych pokazach o godz. 14.30 i 19.30 od 19 do 28 sierpnia w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki.

Bilety na pokaz „Batman: Zabójczy żart” można nabyć od 9 sierpnia br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 


comments powered by Disqus