Phantaruk - cena gry oraz nowe wideo!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 05-08-2016 08:08 ()


Premiera gry Phantaruk zaplanowana jest na 16 Sierpnia i chcemy już ogłosić cenę gry - wynosić będzie ona 11.99 dolarów / 11.99 euro. To świetna wiadomość!

Polyslash, twórcy gry, to niewielkie studio złożone z ludzi z doświadczeniem, którzy postanowili stworzyć survival horror o jakim zawsze marzyli. Phantaruk to ich pierwsza produkcja tworzona jako Polyslash i dlatego uznali, że kwota, na jaką wycenili swoją pracę, czyli 11.99$ jest odpowiednia.

 

Media publikują wrażenia z wersji preview i dziennikarzom podoba się klimat oraz historia przedstawione w grze. Za cenę 11.99$ obiecujemy nie tylko solidną dawkę strachu, ale również emocjonującą opowieść science-fiction. Dlatego prosimy Was, żebyście poinformowali graczy o cenie gry. Przesyłamy również materiał wideo przedstawiający wnętrza statku Purity-02, na którego pokładzie dzieje się akcja gry. Możecie wykorzystać je przy tworzeniu newsa - jeśli tak zrobicie, będziemy bardzo wdzięczni.
 
Przedstawiamy wideo „Interiors of Phantaruk” - przyjrzyjcie się bliżej wnętrzom statku kosmicznego Purity-02. Spędzicie na nim wiele czasu grając w Phantaruka, więc dobrym pomysłem będzie się z nim zapoznać, jeżeli chcecie przeżyć. Phantaruk to kładący nacisk na fabułę survival horror. Opowiadana historia jest w grze bardzo ważna, a lokacje, które zwiedzicie w trakcie zabawy, są integralną częścią tej historii. Miłego oglądania, ale nie relaksujcie się za bardzo… pamiętajcie, że na statku grasuje potwór!

Nowe informacje o grze znaleźć można na naszej stronie FB, a także w newsletterze i informacjach prasowych takich jak ta. W razie pytań, skontaktuj się z nami pisząc na pr@polyslash.com. Jeżeli chcesz otrzymać wersję review gry, odpisz na ten e-mail. Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera – bądź na bieżąco z newsami o Polyslash i naszych grach.
 
Zachęcamy również do zapisania się do naszej listy mailingowej - w ten sposób będziecie otrzymywać nie tylko newsy dotyczące Phantaruka, ale również newsy o grach innych deweloperów, takich jak The Astronauts, The SUPERHOT Team, Crytivo Games oraz Meteoric Games. Za kilka tygodni będziemy rozsyłać kod na wersję preview Universim.

comments powered by Disqus