"Phantaruk" - data premiery, nowy film

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 01-08-2016 09:54 ()


Premiera Phantaruka zbliża się wielkimi krokami. Gra ukaże się na Steam 16 Sierpnia. Zanim pokażemy Wam trailer premierowy, chcemy pokazać Wam coś mniejszego. Robimy horror, więc chcemy budować napięcie! Przedstawiamy wideo „Interiors of Phantaruk” - przyjrzyjcie się bliżej wnętrzom statku kosmicznego Purity-02. Spędzicie na nim wiele czasu grając w Phantaruka, więc dobrym pomysłem będzie się z nim zapoznać, jeżeli chcecie przeżyć.

Phantaruk to kładący nacisk na fabułę survival horror. Opowiadana historia jest w grze bardzo ważna, a lokacje, które zwiedzicie w trakcie zabawy, są integralną częścią tej historii. Miłego oglądania, ale nie relaksujcie się za bardzo… pamiętajcie, że na statku grasuje potwór! Phantaruk to survival horror w perspektywie FPP, którego akcja dzieje się na opuszczonym statku kosmicznym dryfującym w nieskończonej pustce kosmosu. Gracz – ofiara eksperymentów – jest zainfekowany pasożytem, który atakuje ciało od wewnątrz, wypuszczając zabójcze toksyny. Zadaniem gracza jest dowiedzieć się co wydarzyło się na Purity-02 i jak uciec ze statku, ale tokstyny nie są jedynym zagrożeniem. Mityczna bestia – Phantaruk – nieustannie podąża jego tropem.


Phantaruk to pierwszy projekt małego krakowskiego studia Polyslash, ale jego członkowie pracowali wcześniej dla  The Farm 51, Reality Pump, Tate Interactive, czy Bloober Team. Teraz połączyli swoje siły i doświadczenie, żeby stworzyć grę, o której zawsze marzyli. Przygotujcie się na najbardziej mrożące krew w żyłach doświadczenie tego lata!

GŁÓWNE CECHY GRY:

● Szukaj strzykawek, które pozwolą ci pozbyć się z ciała szkodliwych toksyn – jeśli ich poziom wzrośnie, umrzesz.

● Przeżyj przygodę w perspektywie pierwszoosbowej. Ukryj się przed zagrożeniem, czołgaj przez łuki wentylacyjne i wyglądaj zza rogu, żeby sprawdzić, co kryje się w cieniach.

● Odkryj tajemnicę Purity-02, czytając i odsłuchując notatki pozostawione przez załogę statku.

● Ciesz oko świetną oprawą graficzną, dopełnioną piękną ścieżką dźwiękową, skomponowaną przez Draco Nareda. Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszego trailera, znajdziesz go tutaj.

Phantaruk zadebiutuje w sierpniu na PC na platformie Steam. Prawdopodobnie pojawi się też wersja Mac/Linux. Wersje Xbox One i PlayStation 4 są obecnie rozważane. Nowe informacje o grze znaleźć można na naszym fanpage'u, a także w newsletterze i informacjach prasowych takich jak ta. W razie pytań, skontaktuj się z nami pisząc na pr@polyslash.com. Jeżeli chcesz otrzymać wersję review gry, odpisz na ten e-mail. Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera – bądź na bieżąco z newsami o Polyslash i naszych grach.

KILKA SŁÓW POLYSLASH:

Polyslash to studio zlokalizowane w Krakowie. Składa się ono ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pochodzą z firm takich jak The Farm 51, Reality Pump, Tate Interactive, czy Bloober Team. Polyslash pracuje obecnie nad grą Phantaruk oraz dwóch innych produkcjach, które ujawnione zostaną w najbliższych miesiącach.


comments powered by Disqus