Dni Fantastyki 2007

Autor: Basia Redaktor: Basia

Dodane: 05-05-2007 22:28 ()


W dniach 29 czerwca - 1 lipca 2007, we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja konwentu Dni Fantastyki. Po raz trzeci swój program zaprezentuje tam Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen. Podobnie jak w ubiegłych latach, konwent odbędzie się w Zamku w Leśnicy, a noclegi będą w przedszkolu (jak w zeszłym roku).

Trzydniowa wejściówka na konwent będzie kosztować 20 PLN, jednodniowa na piątek lub sobotę - 10 PLN, a na niedzielę 5 PLN, dzieci do lat dwunastu z opiekunem (który wykupi wejściówkę) wchodzą za darmo. Noclegi w przedszkolu będą dodatkowo płatne - 5 PLN. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem "Multimedia, Obraz, Dźwięk". Również blok Gwiezdno-Wojenny będzie w tym roku skoncentrowany na jednym temacie, ale w roku 30-lecia tego należałoby się właśnie spodziewać.

W  programie znajdą się prelekcje, konkursy wiedzowe, koło fortuny, wspólne czytanie komiksu, pokazy filmowe, a także turnieje gier TCG, Sabacc, Minisy oraz inne atrakcje. Więcej na temat samego konwentu można przeczytać na jego oficjalnej stronie lub na forum Bastionu, gdzie regularnie będą pojawiały się informacje o wszelkich nowościach konwentowych.

Źródło


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...