Popełniłeś morderstwo i stajesz przed sądem. Zagraj w Bohemian Killing!

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 27-07-2016 07:43 ()


IQ Publishing, wydawca Bohemian Killing przygotowanej przez studio The Moonwalls, ma wielką przyjemność poinformować o premierze gry i przedstawić nowy trailer.

Gra Bohemian Killing została wydana na Steam. Najnowsza polska produkcja studia The Moonwalls dostępna jest na platformę Windows oraz MAC w angielskiej wersji językowej z pełnym dubbingiem lub wpolskiej wersji językowej z napisami.

W grze zaimplementowano 22 osiągnięcia wśród których znajduje się między innymi ucieczka z więzienia lub takie poprowadzenie postępowania aby ostateczny wyrok sądu głosił… niewinny! W wersji Steam na graczy czekają też specjalne karty kolekcjonerskie. W przygotowanie dubbingu do gry, wcielając się w postać głównego bohatera, udział wziął Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy.

IQ Publishing zaprasza też do obejrzenia najnowszego trailera do gry:

Bohemian Killing to nieliniowy, pierwszoosobowy dramat sądowy, które akcja umieszczona została w steampunkowym Paryżu z XIX wieku. Gracz wcieli się w rolę Alfreda Ethona, charyzmatycznego wynalazcy o Cygańskim pochodzeniu, który zostaje postawiony przed sądem i oskarżony o zabójstwo. Głosu Ethonowi użyczył Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z ról w Spectre (najnowszej części przygód Jamesa Bonda) i Szeregowcu Ryanie w reżyserii Stevena Spielberga oraz dubbingowi w Metal Gear Solid, serii Dragon Age, Total War i innych.

Alfred Ethon już na samym początku przesłuchania… nie przyznaje się do popełnienia zarzuconych mu czynów! W Bohemian Killing wszystko leży w rękach gracza, który mimo, że wina Ethona jest oczywista i bezsprzeczna, otrzymuje szansę aby doprowadzić do uniewinnienia przed sądem. Możemy iść w zaparte, kłamać i mataczyć, manipulować dowodami, możemy obwinić inne osoby lub szukać okoliczności łagodzących. Tylko od zdolności gracza zależy rozwiązanie tej wyjątkowo skomplikowanej i nieoczywistej sprawy a każda decyzja może spowodować nieuniknione konsekwencje, każda zbliża do ostatecznego wyroku sądu!

Po więcej informacji nt. gry zapraszamy na oficjalną stronę: www.bohemiankilling.com


comments powered by Disqus