Portal Paradoks zaprasza do współpracy - nabór do redakcji rozpoczęty!

Autor: Redakcja Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 28-06-2016 21:06 ()


Miłośniku wszelkich dziedzin fantastyki - literatury, filmy, gier, sztuki czy muzyki! Poniższa wiadomość jest skierowana właśnie do Ciebie. Portal Paradoks ulega nieustannej dynamice zmian, dlatego też nie dziwi fakt, że czekamy na kolejnych członków redakcji. Nasza nowa strona internetowa jest idealnym sposobem, aby zaistnieć w fantastycznej, nomen omen, przestrzeni!

Paradoks jest serwisem poświęconym szeroko pojętej fantastyce. Zajmujemy się literaturą, filmem, grami, muzyką i sztuką, a także innymi sferami kultury, których wspólnym mianownikiem jest to, co kochamy - fantastyka! 

Znajdziesz tu informacje o wszystkich gatunkach fantastyki, środowiskach, które rozwijają zainteresowania fantastyką, grach, światach i różnych, fantastycznych istotach. Spotkasz tu ludzi podobnych do siebie, których łączy wspólne zamiłowanie do fantastyki. Naszym celem jest idea łatwego dostępu do informacji o fantastyce, zbierania i udostępniania materiałów jej dotyczących oraz umożliwienie publikowania twórczości. 

Kogo szukamy? Osób, dla których zainteresowanie popkulturą jest czymś naturalnym. Na tę chwilę szczególnie zależy nam na rozwoju działu literackiego, jednak każda z redakcji – filmowa, komiksowa, poświęcona grom planszowym, karcianym, pc – jest otwarta na nowych członków. Mile widziane jest doświadczenie w branży, jednak nie jest ono warunkiem koniecznym. Najważniejsza jest chęć do działania. Skład naszego portalu tworzą dziennikarze z pasją i wiedzą, którą dzielimy się z czytelnikami. Oferujemy nie tylko możliwość rozwoju, współtworzenia jednego z renomowanych portali poświęconych popkulturze, ale także ofertę zdalnych praktyk zawodowych. A ponadto oczywiście egzemplarze recenzenckie, uczestnictwo w imprezach na fantastycznej mapie Polski i inne bonusy.

Jesteś zainteresowany? Daj znać, czekamy na zgłoszenia! Swoje wiadomości możecie przesyłać na adres marcin.andrys@gmail.com lub mwaincetel@gmail.com 


comments powered by Disqus