Bohemian Killing wygrywa nagrodę BEST STORY i prosi o głos na Greenlight

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 10-06-2016 08:45 ()


IQ Publishing, wydawca gry Bohemian Killing przygotowanej przez The Moonwalls, rodzime studio developerskie, ma wielką przyjemność poinformować o nagrodzie „Best Story” na Pixel Heaven 2016 i poprosić o głos na swoja grę na platformie Steam Greenlight.

W miniony weekend, tj. w dniach 4-5 czerwca br. na Pixel Heaven 2016, dużej imprezie growej odbywającej się w Warszawie, Bohemian Killing została po raz pierwszy pokazana publicznie. Wszyscy odwiedzający event goście mogli zagrać w, zmierzającą ku końcowi developmentu, grę. Gra o charyzmatycznym mordercy Cygańskiego pochodzenia czekała na gości na artystycznie i klimatycznie przygotowanym stanowisku, którego dekoracja wzorowana została na lokacjach pochodzących bezpośrednio z Bohemian Killing. Wszyscy goście Pixel Heaven mogli wyrazić swoją sympatię do przedstawianych gier i oddać głos na wybrany tytuł. Opowieść o Alfredzie Ethonie spodobała się publice, czego wyrazem była nagroda w kategorii „Best Story” – za najlepszą historię przedstawioną w grze! „To był wspaniały publiczny debiut gry i czuję z tego powodu wyjątkową satysfakcję. Szczególnie dlatego, że ta pierwsza prezentacja przyniosła taki niezwykły odzew - gra spodobała się gościom i od razu wygrała cenną nagrodę!” – powiedział Marcin Makaj, twórca Bohemian Killing.

W tym samym czasie gra została także umieszczona na platformie Steam Greenlight. Wydawca i developer mają nadzieję, że podobnie jak graczom odwiedzającym Pixel Heaven, również użytkownikom Greenlighta, gra spodoba się.

IQ Publishing prosi o głos na grę Bohemian Killing, która dostępna jest na stronie Steam Greenlight: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=696515381

Bohemian Killing to nieliniowy, pierwszoosobowy dramat sądowy, które akcja umieszczona została w steampunkowym Paryżu z XIX wieku.Gracz wcieli się w rolę Alfreda Ethona, charyzmatycznego wynalazcy o Cygańskim pochodzeniu, który zostaje postawiony przed sądem i oskarżony o zabójstwo. Głosu Ethonowi użyczył Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z ról w Spectre (najnowszej części przygód Jamesa Bonda) i Szeregowcu Ryanie w reżyserii Stevena Spielberga oraz dubbingowi w Metal Gear Solid, Dragon Age i Total War.

Alfred Ethon już na samym początku przesłuchania… nie przyznaje się do popełnienia zarzuconych mu czynów! W Bohemian Killing wszystko leży w rękach gracza, który mimo, że wina Ethona jest oczywista i bezsprzeczna, otrzymuje szansę aby doprowadzić do uniewinnienia przed sądem. Możemy iść w zaparte, kłamać i mataczyć, manipulować dowodami, możemy obwinić inne osoby lub szukać okoliczności łagodzących. Tylko od zdolności gracza zależy rozwiązanie tej wyjątkowo skomplikowanej i nieoczywistej sprawy a każda decyzja może spowodować nieuniknione konsekwencje, każda zbliża do ostatecznego wyroku sądu!

Po więcej informacji nt. gry zapraszamy na oficjalną stronę: www.bohemiankilling.com


comments powered by Disqus