Animatsuri 2016

Autor: Emil Błachowicz Redaktor: Motyl

Dodane: 29-05-2016 12:17 ()


W dniach 29-31 lipca 2016 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie, odbędzie się ósma edycja flagowej Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej „Animatsuri”.

Tegoroczna impreza będzie poświęcona obchodom trzech ważnych wydarzeń, a mianowicie XX-leciu Mangi w Polsce, X-leciu Magazynu Otaku oraz X-leciu działalności naszej ekipy. Ponadto nie zabraknie również wielu atrakcji o tematyce Japonii, mangi i anime, a także fantastyki i wielu innych aspektów popkultury. Nie zabraknie również różnego rodzaju pokazów sztuk walk i LARP-ów, a w tym naszej ogólnokonwentowej zabawy, w której będzie można stanąć po stronie jednej z trzech szkół sztuk walki, które walczą w Niebiańskim Turnieju, by udowodnić, która z nich jest najlepsza.

Szczegółowych informacji na temat naszych planów związanych z tegorocznym Animatsuri możecie szukać na oficjalnej stronie internetowej, a także na naszej stronie na portalu Facebook (www.fb.me/Stowarzyszenie.Animatsuri). Chcielibyśmy również poinformować, że na naszej stronie ruszyły już zgłoszenia atrakcji, oraz rezerwacje wejściówek. Wszystkie powyższe obsługuje system Fouton.


comments powered by Disqus