"Zakradłem się do niej i pchnąłem ją nożem w wątrobę." - zobaczcie trailer do Bohemian Killing!

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 16-05-2016 19:32 ()


Premiera Bohemian Killing coraz bliżej. Dziś mam przyjemność ujawnić kolejny ciekawy materiały z gry.

W Bohemian Killing wcielając się w postać Alfreda Ethona, głównego bohatera, przeniesiemy się do Francji z końca XIX wieku aby stanąć przed paryskim sądem jako oskarżony o zabójstwo i już na samym początku przesłuchania… nie przyznajemy się do popełnienia zarzuconych czynów!

Teraz wszystko leży w naszych rękach! Mimo, że wina Ethona jest oczywista i bezsprzeczna, otrzymujemy szansę aby doprowadzić do uniewinnienia przed sądem. Możemy iść w zaparte, kłamać i mataczyć, manipulować dowodami, możemy obwinić inne osoby lub szukać okoliczności łagodzących…

Brzmi niezwykle intrygująco, prawda?

IQ Publishing, wydawca gry Bohemian Killing przygotowanej przez The Moonwalls, rodzime studio developerskie, ma przyjemność ujawnić trailer do swojej nadchodzącej produkcji.

„Oskarżam Alfreda Ethona o to, że dnia 17 października 1894 roku w Paryżu zamordował Marie Capet.” – tymi słowami rozpoczyna się zwiastun Bohemian Killing, nieliniowej przygodówki osadzonej w steampunkowej Francji z okresu XIX wieku, wzorowanej na kultowej grze Phoenix Wright.

Gracz wcieli się w rolę Alfreda Ethona, charyzmatycznego wynalazcy o Cygańskim pochodzeniu, który zostaje postawiony przed sądem i oskarżony o zabójstwo. Głosu Ethonowi użyczył Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z ról w Spectre (najnowszej części przygód Jamesa Bonda) i Szeregowcu Ryanie w reżyserii Stevena Spielberga oraz dubbingowi w Metal Gear Solid, Dragon Age i Total War.

Alfred Ethon już na samym początku przesłuchania… nie przyznaje się do popełnienia zarzuconych mu czynów! W Bohemian Killing wszystko leży w rękach gracza, który mimo, że wina Ethona jest oczywista i bezsprzeczna, otrzymuje szansę aby doprowadzić do uniewinnienia przed sądem. Możemy iść w zaparte, kłamać i mataczyć, manipulować dowodami, możemy obwinić inne osoby lub szukać okoliczności łagodzących.

„W Bohemian Killing oddaje graczom wyjątkowego sandboxa, w którym naprawdę wszystko jest możliwe! Losy Ethona nie są przesądzone a gra nie ogranicza możliwości poprowadzenia procesu.” – powiedział Marcin Makaj, twórca gry. Tylko od zdolności gracza zależy rozwiązanie tej wyjątkowo skomplikowanej i nieoczywistej sprawy a każda decyzja może spowodować nieuniknione konsekwencje, każda zbliża do ostatecznego wyroku sądu!

Jak będzie przebiegać obrona?

Czy uda się oddalić zarzuty i uciec spod gilotyny?

 


comments powered by Disqus