Stephane Cornicard w Bohemian Killing

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 20-04-2016 22:41 ()


Premiera Bohemian Killing, nowej gry przygodowej przygotowanej przez polskie studio The Moonwalls i wydawanej przez IQ Publishing zbliża się wielkimi krokami.

IQ Publishing, wydawca gry Bohemian Killing przygotowanej przez The Moonwalls, rodzime studio developerskie, ma przyjemność ujawnić szczegóły nt. obsady angielskiej wersji językowej w swojej nadchodzącej produkcji.

W główną rolę charyzmatycznego Alfreda Ethona wcielił się i głosu użyczył sam Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy!

Stephane Cornicard swoje nauki odbywał na uczelniach francuskich, oraz prestiżowych Colby College w USA i Goldsmith College w UK. Ma za sobą role filmowe w takich hitach jak: Spectre (najnowszej części przygód Jamesa Bonda), oraz Szeregowiec Ryan w reżyserii Stevena Spielberga, a także wielu innych. Również jego dorobek jako aktora dubbingowego wygląda imponująco - m.in. Syphon Filter, Primal, Metal Gear Solid, serie Dragon Age, Total War i inne. Obecnie uczy młodych aktorów sztuki dramatu w Actor's Center w Londynie.

Stephane Cornicard po mistrzowsku wcielił się w rolę Alfreda Ethona - młodego wynalazcy cygańskiego pochodzenia, który dzięki swojemu uporowi i wizjonerskim projektom, stał się symbolem nowoczesnej Francji końca XIX wieku. Francji wciąż zmagającej się z pokłosiem La Révolution, o pogłębiających się nierównościach społecznych, gotowej na nadejście Komuny Paryskiej.

Gracz poznaje Alfreda w sytuacji przełomowej i krytycznej a mianowicie w trakcie… popełniania morderstwa! Chwilę później gracz przejmie kontrolę nie tylko nad wynalazcą oskarżonym o ten straszliwy czyn, ale również nad losami sprawy karnej przed paryskim sądem. Czy uda się oczyścić z zarzutów czy też zostaniemy wysłani na gilotynę?

„Bohemian Killing to gra przygodowa, która wykracza poza utarte w tym gatunku liniowe prowadzenie gracza przez fabułę. Ta gra dostosowuje się do naszych decyzji. Każde kłamstwo w Bohemian Killing może zmienić wyrok na lepszy lub gorszy!” – powiedział Marcin Makaj, twórca gry i właściciel studia The Moonwalls.

Galeria zdjęć z sesji nagraniowej oraz próbki głosu Stephane Cornicarda w roli Alfreda Ethona z Bohemian Killing dostępne są na oficjalnej stronie gry – www.bohemiankilling.com

Galeria


comments powered by Disqus