World Bridge Games 2016 z kartami Trefla!

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 28-03-2016 09:55 ()


W dniach 3-17 września we Wrocławiu odbędą się mistrzostwach świata w brydżu sportowym - World Bridge Games 2016. Miło nam poinformować, że sponsorem Mistrzostw Świata w Brydżu sportowym jest Fabryka Kart Trefl Kraków Sp. z o.o. Zawodnicy będą korzystać z kart Trefla.

World Bridge Games 2016, to posiadająca ranking olimpiady w sportach umysłowych impreza. Każdorazowo gromadzi reprezentacje narodowe z ponad 60 krajów z całego świata. Możliwość oglądania na żywo gwiazd światowego brydża sprawia, że będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich kibiców sportów umysłowych. Dodatkowe emocje zapewnia fakt, że Polska, plasująca się od wielu lat w światowej czołówce, będzie podczas zawodów bronić dwóch medali: srebra w kategorii Open oraz brązu w kategorii Kobiet.

W drugim tygodniu imprezy odbędą się Otwarte Mistrzostwa Świata Par Narodowych, w których wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się z arcymistrzami w walce o tytuł Mistrza Świata. Uczestnictwo ponad 3000 zawodników sprawia, że jest to największa impreza tego typu na świecie. Każdy chętny będzie mógł się przekonać czemu ta, jednocześnie prosta i skomplikowana rozgrywka, od wielu lat przyciąga największe umysły współczesnego świata.

Zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu we wrześniu.


comments powered by Disqus