Przedsprzedaż "Heroes of Normandie"

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 10-03-2016 17:40 ()


Pięknego lata 1944 roku, u wybrzeży Normandii. Słońce świeci, stokrotki kwitną, żywopłoty stoją dumnie. Spokój leniwego poranka przerywa sporadyczny szwargot karabinów maszynowych oraz huk odległych eksplozji. Tysiące mężczyzn ścierają się ze sobą w walce - jedni giną śmiercią bohaterską, inni jak tchórze.

W naszej grze nie zawracamy sobie jednak głowy statystami. Skupiamy się na bohaterach, dzielnych żołnierzach jak ci z klasycznych filmów wojennych rodem z Hollywood: O jeden most za daleko, Złoto dla zuchwałych, czy Działa Nawarony!

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się przedsprzedaż polskiej edycji gry Heroes of Normandie. Uroczysta premiera gry odbędzie się na festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Dla wszystkich fanów, którzy zamówią grę w przedsprzedaży na stronie Portal Games przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – do każdego pudełka dołączona będzie czterostronicowa kampania oraz dwa specjalne żetony – to zaprojektowana specjalnie dla polskich fanów kampania Czterej Pancerni!

Kampania Czterej Pancerni składa się z 3 kolejnych scenariuszy, w których początek każdego następnego scenariusza zależy bezpośrednio od wyniku jakim zakończyła się wcześniejsza potyczka. Kampania zaczyna się podczas dojazdu na front, gdzie Naziści próbują powstrzymać przychodzące wsparcie uszkadzając czołg oraz wspomagając się nalotami z powietrza. Kolejną częścią jest próba przemycenia ważnych dokumentów przez tereny zajęte przez aliantów. W finale przenosimy się na przedmieścia stolicy!

W przyszłości kampania wraz z żetonami będzie dostępna do zakupu w sklepie internetowym Portal Games.

 

Przedsprzedaż trwa do 6 kwietnia.

Zamówienie złóż tutaj.

Heroes of Normandie to gra wojenna z naciskiem na silną fabułę i przygodowy charakter scenariuszy. Aby oddać filmową atmosferę autorzy znacząco podkręcili tempo standardowych gier wojennych, zawarli w tej grze wszystko, czego potrzeba, aby nawet najzwyklejszy ruch jednostki uczynić rajdem pełnym ekscytujących eksplozji!

Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role dowódców sił niemieckich oraz amerykańskich. Dzięki unikatowemu, niesamowicie prostemu systemowi tworzenia rozpisek armii oraz wprowadzeniu zasady „Fog of war” Heroes of Normandie jest niezwykle wciągającą grą typu skirmish!

W pudełku znajdziemy 10 różnych scenariuszy, dzięki którym weźmiemy udział w typowo filmowych bataliach wojennych!

 

Heroes of Normandie otrzymała nominacje do nagród:

Golden Geek w kategorii Gra Wojenna,

International Gamers Award w kategorii Gra strategiczna dla 2 graczy,

Origins Award w kategorii Najlepsza Gra Historyczna

Komponenty

W grze znajduje się łączne 255 elementów o łącznej wadze 2kg, tworzących niesamowity klimat wojny. W pudełku oprócz kości, drewnianych bloczków aktywacji, dwóch talii kart, szeregu plansz terenu gracze znajdą dziesiątki żetonów oddziałów, czołgów, samochodów transportowych, dowódców i bohaterów!

Żołnierzu nasze wojska czekają właśnie na Ciebie!


comments powered by Disqus