Dotatek, wznowienie, nowa gra - czyli 3 zapowiedzi na 2007 rok

Autor: kwiatosz Redaktor: kwiatosz

Dodane: 24-04-2007 00:46 ()


Dodatek do BattleLore, nowa gra Reinera Knizii oraz wznowienie gry Republic of Rome.

Na początek dodatek do BattleLore zatytułowany Heroes of BatlleLore, który, bez dalszych szczegółów, wydawnictwo Days of Wonder zapowiedziało na rok 2007. Oprócz tego wspomniane jest wydanie jeszcze przynajmniej 3 dodatków do tej gry w drugiej połowie roku.

Valley Games, które wsławiło się wznowieniem gry Hannibal: Rome vs Carthage, nabyło prawa do kolejnego klasyka zatytułowanego Republic of Rome. Gra ma zawierać drobne zmiany, które sa opracowywane przez autora pierwszego wydania. Gra zapowiedziana jest na przełom 2007/2008.

Trzecią zapowiedzią jest Gravediggers autorstwa Reinera Knizii. Gra stawia nas w roli prowincjonalnego grabarza, który dla przezwyciężenia monotonii życia postanawia urządzić z kolegami po fachu zawody w ograbianiu klientów z biżuterii i innych kosztowności. Oczywiście klienci grabarza mają to do siebie, że wykonanie usługi wiąże się z ich przeprowadzką pod ziemię, więc dostanie się do wymienionych precjozów nie jest sprawą najprostszą. Gra zapowiadana jest na lipiec 2007 przez wydawnictwo Twilight Creations.

 

 

Źródło: Boardgame News


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...