Najlepszy Konwent Sezony Zima 2006/2007

Autor: Jakub "borg" Rzepecki Redaktor: Sienio

Dodane: 23-04-2007 13:49 ()


Kolejna edycja konkursu prowadzona przez Informator Konwentowy już ruszyła!

Informator Konwentowy ma przyjemność zaprosić Was do udziału w drugiej edycji naszego konkursu i wspólnym wybieraniu "Najlepszego Konwentu Sezonu Zima 2006-2007".

Do głosowania na tę nagrodę zapraszamy przedstawicieli odbywających się w ciągu ostatniego roku konwentów, a także największych portali fandomowych.

Samych konwentowiczów zapraszamy do głosowania bezpośrednio przez naszą stronę na wyróżnienie "Konwent Sezonu Zima 2006-2007 Wybór Konwentowiczów".

Zapraszamy do udziału w kolejnej zimowej edycji naszego konkursu. Biorą w niej udział konwenty odbywające się w chłodnych miesiącach roku - to jest od października do marca. Wyniki poprzednich edycji możecie znaleźć tutaj.

Dokładna lista konwentów, które zostały wytypowane do konkursu znajduję się tutaj. Są to imprezy z sezonu zimowego, jakie zostały zarejestrowane w Informatorze Konwentowym.

Do wszystkich konwentów, które odbyły się w okresie ostatnich 12 miesięcy (lista) postaraliśmy się wysłać imienne zaproszenie do głosowania. Jeśli jakaś impreza takowego nie otrzymała, to zapewne jest to winą nieaktualnych danych adresowych, jakie posiadamy (naprawę trudno je zdobyć) - dlatego też z tego miejsca ponawiamy nasze najserdeczniejsze zaproszenie - kierująć je do ogółu konwentów.

Do głosowania zostały zaproszone również największe serwisy internetowe, na których łamach ukazują się relację z imprez tego typu. Są to: anime.com.pl, Elixir, Inny Świat, Nowa Gildia, Paradoks, Poltergeist, Valkiria, Wrota Wyobraźni. Jeśli z jakiś względów nasze zaproszenia nie dotarły - również powtarzamy je z tego miejsca! Mamy także nadzieje, że nie zapomnieliśmy o nikim - jeśli popełniliśmy taką gafę - dajcie nam znać.

Głosy powyższe wyłonią zwycięzce konkursu - "Najlepszy Konwent Sezonu Zima 2006-2007". Należy wysłać jako email pod adres info@informator.rpg.pl zaznaczając od jakiego konwentu/portalu pochodzi, kto jest jego przedstawicielem i oczywiście nie zapominając o samych typach (dokładne informacje w Regulaminie).

Wszystkich konwentowicz zapraszamy również do zabawy. Wchodząc na tę stronę - możecie oddać swój głos i przyznać własne wyróżnienie - "Konwent Sezonu Zima 2006-2007 - Wybór Konwentowiczów".

Głosowania trwać będą do 13 maja. Wasz wybór ogłosimy w ciągu kolejnych 2 tygodni od tego dnia.

Nagrodami dla Konwentów, prócz tytułu, będzie niewielki puchar (nagroda główna) i pamiątkowa tabliczka (za wyróżnienie). Również wśród głosujących przez stronę postaramy się wylosować niewielki upominek.

Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do Głosowania

Linki:

- Głosowanie na Wyróżnienie

- Lista konwentów konkursowych

- Lista konwentów dopuszczonych do głosowania

- Regulamin Konkursu

- Poprzednie Edycje

Źródło: Informator Konwentowy


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...