Darth Vader pojawi się w "Star Wars: Rogue One"!

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 27-01-2016 00:09 ()


Portal Joblo potwierdza, że w filmie "Star Wars Anthology: Rogue One" pojawi się postać Dartha Vadera! Nie potwierdzono, kto wcieli się w kultową postać, ani też kto podłoży pod nią głos. Być może (oby) będzie to James Earl Jones.

 

Przedstawiciele portalu nadmienili, że Vader odegra znacznie większą rolę niż sądzono do tej pory, choć narazie, co zrozumiałe, nie sprecyzowano jego wątku. Interesujące, że w kosmicznym widowisku pojawi się także nowy model Tie-Fighterów oraz zaprezentowane zostaną słynne AT-AT!

Akcja w "Star Wars Anthology: Rogue One" toczyć się będzie przed "Nową Nadzieją". Kathleen Kennedy wyjawiła, że całość ma nieco odbiegać charakterem od dotychczasowych filmów z kosmicznej sagi, fani serii znajdą jednak też wiele cech charakterystycznych dla świata "Star Wars". Emocjonujące walki w galaktyce obserwowane z perspektywy żołnierzy będą bowiem równoważone przez esencję serii, a więc moc.

 

W obsadzie filmu są: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk i Riz Ahmed. Reżyseruje Gareth Edwards. "Star Wars Anthology: Rogue One" zadebiutuje 16 grudnia 2016 roku. 


comments powered by Disqus