Odkryj w sobie geniusza telekinezy w nadchodzącej super przygodówce!

Autor: IQ PUBLISHING Redaktor: Motyl

Dodane: 25-01-2016 12:09 ()


Mamy przyjemność poinformować, iż w następstwie współpracy z firmą Daedalic Entertainment, niemieckim wydawcą gier komputerowych, plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. Anna’s Quest.

Anna’s Quest to przepiękna i wciągająca gra przygodowa z klasycznym interfejsem point’n’click. Gra przenosi nas w świat, w którym inspiracje baśniami Hansa Christiana Andersena i braci Grimm przenikają się z elementami science fiction. W Anna’s Quest znajdziemy wszystko to za co fani przygotówek najbardziej kochają ten gatunek – zagadki, których rozwiązanie wymaga sprytu, logiki i pomysłowości, barwne, wyraziste i zróżnicowane postaci bohaterów oraz humor – czarny i ironiczny, towarzyszący głównej bohaterce od samego początku. Całość ozdabia grafika w stylistyce filmów rysunkowych, urokliwa ścieżka dźwiękowa i pełny dubbing (angielski) przygotowany do każdej postaci! Gra wciągnie od samego początku i przykuje do ekranu na długo ponieważ autorzy przygotowali dla graczy aż 6 naprawdę długich i obfitych w zagadki rozdziałów.

Anna’s Quest ukaże się w największej serii gier przygodowych, The Adventure Collection. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej z napisami na platformy Windows, Mac i Linux. W pudełku z grą znajdziecie atrakcyjne bonusy, o których już niedługo poinformujemy. Cena gry została ustalona na bardzo atrakcyjnym poziomie, tylko 59,90 PLN. Premiera planowana jest na 16 lutego br.

 

O GRZE:

Główna bohaterka, Anna wiedzie spokojne życie ze swoim dziadkiem w leśnym domku, aż do momentu, kiedy dziadek zapada na nieznaną chorobę. Anna wyrusza w podróż, aby zdobyć lekarstwo dla dziadka. Gdy świat zewnętrzny okazuje się być jeszcze bardziej niebezpieczny i dziwaczny niż myślała, wiedźma Winfriede porywa dziewczynkę by wykorzystać ją do swego eksperymentu. 

Eksperyment zostaje zwieńczony sukcesem - dziewczynka nabywa tak wielkich mocy telekinezy, że trudno jest je kontrolować. Razem z Tedem, chłopcem zmienionym w pluszowego misia, Annie udaje się uciec. Od tej pory mamy do czynienia z obdarzoną nieziemskimi siłami dziewczyną w parze z zaczarowanym chłopcem, czarnym charakterem, który ich ściga, oraz zdesperowanym, chorym dziadkiem. Wszyscy obsadzeni w prawdziwie bajkowej scenerii. 

Smoki, wiedźmy, trolle... Nikt nie powstrzyma Anny. Robi to, co chce dzięki umiejętnościom telekinezy, niekonwencjonalnemu używaniu narzędzi tortur, odrobinie improwizacji i pomocy podstępnego lisa. Kontaktuje się ze zmarłymi, odcina dostawę piwa do miejscowej tawerny i wsadza za kratki starsze panie...

 

 

CECHY GRY:

·          klasyczna przygodówka point’n’click pełna zwodniczych zagadek 

·          fantastyczna opowieść osadzona w świecie mrocznej fantazji z dużą dawką czarnego humoru

·          świetna i urokliwa oprawa graficzna z zapierającymi dech filmikami

·          czarna magia i telekineza - tym razem nie tylko dla złoczyńców

·          niezwykła, wciągająca, dla każdego, a do tego zakończenie... zaskakujące !!!

·          polska wersja językowa (napisy) na Windows, Mac i Linux

 


comments powered by Disqus