Portalkon już wkrótce!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 15-01-2016 14:34 ()


23 stycznia w stołówce studenckiej na ul. Łużyckiej 23 odbędzie się Portalkon! To już 7 odsłona konwentu skierowanego do naszych największych fanów! Startujemy jak zwykle o godzinie 9:00!

Zapraszamy Was wszystkich serdecznie do odwiedzenia nas i zagrania w najnowsze, zapowiedziane i nie zapowiedziane tytułu! Czas macie do godziny 21:00, bo wtedy niestety właściciele nas wyganiają!

 

Jak wygląda rozkład jazdy na tym Portalkonie?

10:15 – Prelekcja – Nasza słynna prelekcja, w której ogólnie to się chwalimy:P Podsumowanie 2015 roku i odkrycie naszych kart na 2016! Czyli plany wydawnicze, plany wydawnictwa etc! Dowiecie się o wielu nowych grach jakie Portal wyda w tym roku!

11:00 - Warsztaty dla sklepów – Tutaj Marcin zajmie się wszystkimi przedstawicielami sklepów, które przyjadą na Portalkon

12:00 Atak na Nowy Jork : Moloch vs Posterunek – Nowatorski turniej, który reprezentuje najazd Molocha na Nowy Jork! Tak jak w Konwoju, rozkładane jest 5 stolików a każdy z nich to miejsce, w którym armia Molocha prowadzi bitwę z siłami Posterunku. Wygrana strona przesuwa stolik na swoją stronę i następuje koniec rundy. Jeżeli stolik zostanie przesunięty trzy razy na jedną stronę turniej się kończy i wygrywa strona, która 3 razy przesunęła stolik, czyli przełamała front! Ważne! Każda armia będzie miała dowódce! Po stronie Posterunku kierownictwo nad drużyną obejmie Michał Oracz, a po stronie Molocha stanie 1 Mistrz Polski Neuroshimy Hex – Marek Tkacz. Zespoły będą wspólnie z dowódcami planowały działania i ruchy wojsk!

16 – Konkurs „Licytuj kasę!”– Widzieliście teleturniej Awantura o Kasę? W takim razie nie muszę Wam tłumaczyć jak będzie to działać.

18 – FAQ – czyli question and answers bez ściemy! Zadajecie pytania, a my na nie odpowiadamy.

 

Przez cały Portalkon będzie trwała grywalizacja Poprzez Wieki. Grywalizacja Poprzez Wieki to wydarzenie tak proste, że wyjaśnię wam to w kilku punktach:

  • Znajdź przeciwnika na sali.
  • Zgłoś wasz mecz Portalowcowi
  • Za zwycięstwo i przegraną otrzymacie punkty
  • Zbierz jak najwięcej punktów i zarejestruj swój wynik na koniec dnia.
  • Wygraj nagrody!

To tyle Panie i Panowie! Do zobaczenia na Portalkonie! Trzymajcie się!


comments powered by Disqus