Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 20-04-2007 10:53 ()


" Wakacje Jasia Fasoli "

 

A oto nadchodzi totalny kataklizm. Jaś Fasola powraca. Po poprzednich szaleństwach tym razem niezłomny Jaś podbije Francję. Stawi dzielnie czoło środkom komunikacji, również kuchnia francuska nie będzie stanowiła dla niego tajemnic. Jest to niewątpliwie komedia dla miłośników tego typu humoru, choć można ją obejrzeć chociażby z ciekawości co tym razem zaprezentuje Rowan Atkinson.

Czas: 89 minut

 

"Pracownik miesiąca"

Akcja tej komedii toczy się w supermarkecie SuperClub. Jest to typowy supermarket, w którym jedną z motywacji dla pracowników jest przyznanie tytułu „pracownika miesiąca". Ambitny Vince (Dax Shepard) pragnie zostać obdarzony tym tytułem po raz siedemnasty, a co za tym idzie, zwiększyć swoją szansę na awans. Gdy do pracy przyjęta zostaje piękna Ami (Jessica Simpson) - która jak wieść gminna głosi, umawia się jedynie z ambitnymi mężczyznami takimi jak pracownik miesiąca - Vince'owi przybywa niespodziewany rywal w postaci Zacka (Dane Cook). Rozpoczyna się zatem wojna, w której nie bierze się jeńców.

 

Czas: 103 minuty

 

Proch i pył

 

W czasach współczesnych, pewien młody człowiek włamuje się do domu starszej kobiety w celach rabunkowych. Spokojna staruszka dysponuje jednak klasycznym rewolwerem, co nieco zmienia jego położenie. Zmusza włamywacza do wysłuchania pewnej historii, o honorze, oddaniu, rodzinie, dwóch braciach i jednej kobiecie, do której miłość zmienia relacje rodzinne.

Czas: 127 minut

 

Doskonałe popołudnie

To rodzima produkcja, której akcja toczy się współcześnie. Anna i Mikołaj pragną się pobrać. Jednak niepowodzenie jakie następuje w związku z wydaniem przez ich wydawnictwo pierwszej książki, kładzie się cieniem na ich planach. Rodzina i przyjaciele postarają się pomóc tej parze młodych ludzi.

Czas: 90 minut

 

Premiery DVD

 

Dobry rok

Jest to film obyczajowy, zbliżony nieco swoją treścią do „Pod słońcem Toskanii". Główną rolę Maxa Skindera w filmie gra Russell Crowe. Aktor wciela się w postać londyńskiego finansisty, który znany jest ze swojej bezwzględności. Wydaje mu się, że znajduje się na szczycie, gdy otrzymuje informacje o śmierci swojego wuja, który go wychowywał. W pierwszej chwili interesuje się tylko wartością materialną pozostawionej mu w testamencie winnicy. Gdy jednak jego życie zawodowe komplikuje się, postanawia spędzić tydzień w posiadłości wuja, jednocześnie uporządkowując ją i przygotowując do sprzedaży. We Francji jednak czas płynie inaczej, zupełni inaczej niż na giełdzie. Wkrótce Max przekona się co jest naprawdę ważne w życiu.

Czas: 118 minut

 

Holiday

Romantyczna komedia o dwóch kobietach, które w życiu zawodowym osiągnęły wiele, lecz ich życie osobiste nie układało się tak jakby sobie tego życzyły. Iris (Kate Winslet) mieszka na spokojnej angielskiej wsi, podczas gdy Amanda (Cameron Diaz) przebywa w słonecznym Los Angeles. Obie kobiety biorą udział w programie zamiany domów, Iris ma spędzić trochę czasu w Los Angeles, podczas gdy Amanda rozgości się w jej wiejskiej posiadłości. Czy dzięki temu znajdą to czego szukają, dowiecie się po obejrzeniu filmu.

 

Czas: 138 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...