Ścigaj się jak legendarny Stig z Top Gear w najnowszym fotelu Playseat Topgear Evolution!

Autor: IQ Publishing Redaktor: Motyl

Dodane: 16-12-2015 12:26 ()


Firma IQ Publishing, oficjalny dystrybutor foteli rajdowych holenderskiej marki Playseat w Polsce ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na polski rynek fotela Playseat TopGear Evolution.

Playseat TopGear Evolution to produkt najwyższej klasy przeznaczony dla wszystkich fanów wirtualnych wyścigów oraz kultowego programu TopGear. Fotel został przygotowany we współpracy z brytyjskim wydawcą najpopularniejszego na świecie programu telewizyjnego. Przez wiele lat gwiazdą i prowadzącym programu był charyzmatyczny Jeremy Clarkson, znany na całym świecie pasjonat motoryzacji, autor popularnych książek i popularyzator brytyjskich marek samochodowych.

Fotel Playseat TopGear Evolution stanowi połączenie nowoczesnego wzornictwa i materiałów najwyższej jakości. Dzięki użycia fotela, gry samochodowe nabierają niespotykanego dotąd realizmu, który doceni każdy szanujący swoje hobby fan! Profesjonalna konstrukcja fotela umożliwia stabilne zamontowanie ulubionej kierownicy. Nie wychodząc z domu, w fotelu można poczuć się jak z kierownicą prawdziwego samochodu i zanurzyć się w pełni w świecie wirtualnych wyścigów!

Konstrukcja zaprojektowana została przez profesjonalnych kierowców rajdowych i charakteryzuje się atrakcyjnym designem. Wyrazista, niezwykle wyróżniająca, żółto-niebieska kolorystyka oraz unikalny, stylowy kształt podkreślają charakter fotela i jego właściciela! Na froncie siedziska wytłoczone zostało logo TopGear. Górna część fotela przyciąga uwagę dużym, niebieskim logo TopGear oraz… sylwetką tajemniczego Stiga, legendarnej postaci, która w programie telewizyjnym pełni rolę kierowcy testowego.

Tył fotela jest równie efektowny i na pewno ucieszy wszystkich fanów brytyjskiego programu. Wobec dużego Stiga i loga programu nie da się przejść obojętnie! Wzmocnione i wystylizowane na żółto boki fotela zostały specjalnie wyprofilowane dzięki czemu fotel nie tylko okazale wygląda ale też oddaje realizm panujący we wnętrzu prawdziwego samochodu rajdowego! Fotel wyposażony został także w stabilny zagłówek z dwoma otworami ułatwiającymi wentylację i nadający konstrukcji profesjonalny, wyścigowy wygląd.

Fotel Playseat Evolution TopGear jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku kierownicami i pedałami m.in. Logitech (np. G27, G29, G920) i Thrustmaster (np. serii TX, T150, T300, T500). Każdy posiadacz kierownicy bez obaw stabilnie zamontuje swoje wirtualne „kółko” na stalowej konstrukcji wchodzącej w skład kompletu. Dzięki opatentowanemu systemowi regulacji, fotel przygotowany jest do szybkiej i łatwej regulacji. Zmiana położenia kierownicy i pedałów może być wykonana płynnie i bez użycia dodatkowych narzędzi dzięki umieszczonemu w fotelu pokrętłu. Ponadto, fotel posiada bardzo łatwy system składania – siedzisko można położyć a rozmiary całego stanowiska szybko zmniejszyć w celu przechowania go na małej przestrzeni.

 

Fotel został przygotowany dla wirtualnych kierowców o wzroście w zakresie od 120 do 220 cm i wadze od 20 do 125 kg. Wymiary fotela  w pozycji rozłożonej to 130x50x98 cm a jego waga wynosi ok. 20,5 kg.

„Cieszymy się, że ten niezwykły fotel trafia do polskich fanów wyścigów i programu TopGear! Prywatnie jestem fanem motoryzacji i sam z wielką przyjemnością zasiądę do wirtualnych wyścigów w takim stylowym fotelu!” – powiedział Tomasz Mazur, prezes IQ Publishing.

Fotel Playseat Evolution TopGear dostępny jest w oficjalnym sklepie Playseat Polska (www.playseat.com.pl), tylko teraz w promocyjnej cenie specjalnie na święta – 1 399 PLN.

Link do strony Playseat Polska.


comments powered by Disqus