Blood Rage po polsku!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 07-12-2015 07:51 ()


Odyn, Ojciec Wszystkiego w swej nieocenionej mądrości wiedział o nadchodzącym Ragnaröku! Niestety nigdy nie odkrył sposobu na przezwyciężenie niszczycielskiej siły zbliżającej się do Midgardu. Pozostało już tylko kulić się ze strachu i czekać na nadciągający koniec.

Szykowaliśmy dla Was Blood Rage od października i jesteśmy niesamowicie dumni, że mogliśmy dla Was zrobić polską wersję tej gry! Dziś informujemy że wszystkie pliki trafiły do zagranicznego wydawcy. Gra powinna ukazać się w pierwszej połowie 2016 r.

W grze Blood Rage, każdy z graczy obejmuje kontrolę nad swoją własną grupą Wikingów: wojami, Jarlem i Drakkarami. Nadszedł Ragnarök i zbliża się koniec świata! To ostatnia szansa dla Wikingów, by zginąć w blasku chwały i dostąpić zaszczytnego miejsca w Walhalli u boku Odyna, a dróg do chwały jest kilka. Można łupić i zajmować tereny, miażdżyć wrógów, wypełniać misje, zwiększać siłę swojego klanu lub zginąć w walce, lub w mroku Ragnaröku - nieuniknionego końca.

 

Jednak jesteśmy w stanie podrzucić instrukcję w polskiej wersji językowej! Miłej lektury i pamiętajcie: Życie jest ulotne, ale chwała jest wieczna! Nadszedł czas, by uwolnić gniew Wikingów.

 


comments powered by Disqus