Przeżyj gwiezdną przygodę w Multikinie Arkady Wrocławskie!

Autor: Arivald Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 02-12-2015 11:12 ()


W weekend Mikołajkowy w dniach  5-6 grudnia w Multikinie Arkady Wrocławskie odbędzie się event związany z premierą filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy! Mieszkańcy Wrocławia, którzy w sobotę i w niedzielę udadzą się do kina mogą liczyć na niezapomniane atrakcje!

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - film w reżyserii JJ Abramsa wejdzie na ekrany 18 grudnia br., a pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia br.

5 i 6 grudnia br. w Multikinie Arkady Wrocławskie na miłośników świata Gwiezdnych wojen czeka gwiezdna przygoda! Osoby, które przyjdą do kina spotkają się z Rycerzami Jedi i będą mogły zobaczyć replikę droida R2-D2.

W sobotę i w niedzielę podczas eventu we wrocławskim Multikinie od 12.00 do 17.00 fani gwiezdnych wojen będą mogli zrobić sobie zdjęcie na tle ścianki Star Wars, dzieci nauczą się składać własny miecz świetlny albo będą mogły wziąć udział w konkursie wiedzy o Gwiezdnych wojnach. Ponadto Rycerze Jedi przeprowadzą szkolenie z ciosów i bloków przy użyciu mieczy, a uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę plakaty. Nie zabraknie również czasu na pamiątkowe fotografie z bohaterami Gwiezdnych wojen.

Sponsorami gwiezdnej przygody w Multikinie są: HASBRO i DURACELL.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl


comments powered by Disqus