Szeregowy, za chwilę zobaczycie...

Autor: Dominika Gorgosz Redaktor: Motyl

Dodane: 29-11-2015 22:31 ()


Po grach historycznych, serii Świat Dysku, produkcjach wydanych we współpracy z Telewizją Polską, postanowiliśmy po raz kolejny Was zaskoczyć! Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia sklepy z grami planszowymi, księgarnie, salony Empik i Matras opanują Pingwiny z Madagaskaru!

Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!

Kowalski, opcje!

Jak zdobyć względy Króla Juliana i pozbyć się Morta? Co zrobić z plagą Szczurów? W jaki sposób pokonać Doktora Bulgota? Gumową kaczuszkę znajdziesz w Sklepie z Pamiątkami, a tekst wiadomości przeczytają ci Szympansy, ale skąd weźmiesz spawarkę i dynamit? Może schwytanie dozorczyni i włamanie do Magazynu zoo to nie jest jednak głupi pomysł? Tylko nie zwlekajcie za długo, bo na trop pingwinów wpadł Oficer X, który jest już bliski zdemaskowania ich prawdziwej tożsamości! 

 

Chcę dostać moje cuksy!

Podobno marzeniem pingwinów z całego świata jest zamiana uroku osobistego w broń. Ta myśl przyświecała nam przy projektowaniu gry. Nie będziecie się jej mogli oprzeć, ponieważ jej komponenty wykonane są w oparciu o oryginalne materiały z serialu, a samą rozgrywkę toczy się za pomocą plastikowych figurek pingwinów!

Z myślą o niewprawionych w bojach, przygotowaliśmy rodzinny wariant zasad, dzięki któremu gracze będą mogli bawić się w każdej grupie wiekowej. Pamiętaliśmy też o zaawansowanych agentach, dla których przygotowaliśmy osobny wariant rozgrywki, tak by zaoferować planszowym wyjadaczom festiwal interaktywnej rozrywki.

 

To jak, jesteście gotowi wykonać tę misję bez naruszania Konwencji Genewskiej?

Uruchomiliśmy już oficjalny fanpage gry, a wkrótce rozpocznie się jej przedsprzedaż. Sugerowana cena detaliczna Pingwinów z Madagaskaru wyniesie 149,95 PLN.


comments powered by Disqus