"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" - Gdzie jest Luke?

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 12-11-2015 14:53 ()


Sytuacja Luke'a Skywalkera to jedna z największych niewiadomych filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". Okazuje się, że los legendarnej postaci może być częściowo podobny do... Obi-Wana w widowisku "Nowa Nadzieja". Dlaczego?

 

Według ostatnich informacji w filmie "Przebudzenie Mocy", szturmowcy Najwyższego Porządku od dziecka wychowywani są na posłusznych żołnierzy przeznaczonych do walki. To, co najważniejsze, to jednak propaganda na temat Rebelii. A także rycerzy Jedi. Luke Skywalker jest przedstawiany jako straszliwy złoczyńca, który zniszczył dobre Imperium. Takimi informacjami podzielił się ostatnio John Boyega, który gra Finna.

 

 

Jedi są więc zatem na cenzurowanym. Być może Luke udał się na wygnanie? Kto wie, czy jednym z głównych wątków fabularnych filmu J.J. Abramsa nie będzie odszukiwanie zaginionego Skywalkera? Pikanterii dodaje fakt, że Kylo Ren, antagonista, który, jak sam mówi, chce dokończyć dzieło Vadera, może być... synem Luke'a. Pytania nie mają końca! 

 

 

Odpowiedzi uzyskamy 18 grudnia 2015 roku, w dniu światowej premiery filmu.W obsadzie są  Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o i Max von Sydow. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zadebiutują w USA i w Polsce 18 grudnia 2015 roku.


comments powered by Disqus